IMEI kodumu KLONLANMIŞ !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
IMEI kodumu KLONLANMIŞ !!!
Arkadaslar IMEI kodumu klonlama ne yapacam Yeni telefonu verecekler mi :D valla bende bunu istiyorum :hehe:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
"IMEI kodumu klonlanmış" hala okuyorum anlamadım

vaterfa

vaterfa

Üye
kullandigin telefona imeinin kopyalandi diye mesaj geldiyse servise gidince size bir form verirler onu doldurdiktan sonra btk ya gonderirsiniz veya servise birakibilirsiniz onlar yonlendirir islem sonucunda telefonunuzun imei numarasi kullandiginiz telefon numarasiyla eslestirilir cihaz degisimi olacagini sanmiyorum

Ahmet Özpolat

Ahmet Özpolat

Üye
Cihazi Degistirmezler Telefonun Hangi Markaysa o marka islemleri yapar ve sana tekrar yollar .. :)) :D

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşın telefonuyla yazıyorum yanlış düzeltme yapıyo Mesut Abi, Telefonun yenisini versinler ne güzel olurdu yada fiyatını :D

ismailozcn

ismailozcn

Üye
arkadaşın galaxy ace sinde aynı imeı kopyalandı diye mesaj geldi servise verdi 2 gün sonra sorunu halledilmiş bir şeklide kendi telefonu aldı.yanlarda soyulma felan vardı servis bide telefonun kasasını değiştirmiş

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşın galaxy ace sinde aynı imeı kopyalandı diye mesaj geldi servise verdi 2 gün sonra sorunu halledilmiş bir şeklide kendi telefonu aldı.yanlarda soyulma felan vardı servis bide telefonun kasasını değiştirmiş
BEnim ekran full çizik ona bide el atsalar :D Garantim bitti ama