İmei Kayıt Dışı Kaldı ! Lütfen Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
İmei Kayıt Dışı Kaldı ! Lütfen Yardım
Arkadaşlar bundan 1 2 ay önce galaxy nexus aldım ve telefon aldıgım adamdan yüzyüze aldım yani ve hiç bir sorun olmayacagını söyledi o zaman imei sorgulatınca evraklar bekleniyor diyordu ve herkes sıkıntı olmaz diyordu bugün mesaj geldi ve ayın 7 sinden sonra kullanamayacagım yazdı ve bende bu aldıgım kişiye ulaşamıyorum numarasını unuttum herşeyini ben ne yapabilirim bana bi çare söyleyin....

SwiftKey3

Üye
Bana ver telefonu ona imei klonlayim

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
derken dostum anlamadım ?

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar birde şunu sorayım bu telefon elimde patlayacak gibi galiba başka pasaporta kayıtta yaptıramıyormusum o kişinin üstüne oldugu için ve ulaşamıyorumda ben kullanmadıgım bi telefonunun imeisini attırsam bu telefona kullanabilir miyim

babaozgur07

Üye
kardeş işin çok zor gibi ama imei aktarma olayını bilmiyorum

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bilgisi olanlar lütfen yardımcı olun adama ulaşamıorum pasaport sahibinin adını nasıl kimden ögrenirim

paşa06.40

paşa06.40

Üye
Git 10 lira ver imei attir

saruman_me

saruman_me

Üye
kardeşsenim kulanmadığın bir cihaz varsa ama sana ait olan eski bir tlf varsa onun imeini attır emin ol hiçbir riski falan yok kapanmada öyle enfazla 20 tl veirsin...

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
bi sorun olmaz değil mi arkadaşlar kullanmadıgım lg war dandik fakat 3g internet güncellemede sıkıntı yaşamam demi ya ?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
kullanmıosan sıkıntı olmaz ama yasadışı

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
yasadışı oldugunu biliyorum ama ne gibi bi skıntı cıkarki sonucta ben kullancam beni sadece su konuda aydınlatırsanız iyi olur interntte ne bileyim güncellemede sorun yaşamam degil mi aldıgımız imeinin hangi telefonda oldugu önemli degil ? birde kendi kullanmadıgım imei mi attırayım telefoncudan mı yaptırayım cok yakın bi dostum var güvendigim normalde 50 tl atıyoruz sen 25 30 tl at yeter dedi normalde para bile istemezlermiş ama sonucta alet pahalıymış sizce napayım birde sorun cıkarmı onu söleyin kapanma ihtimali falan

babaozgur07

Üye
bence imei attır sanmıyorum sorun olacagını

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
anladımmm kardeşşş

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
Güncelllllllllllllllllll

pckobat_78

Üye
En fazla imei düşer ondada ne gibi bir sıkıntı olabilir ki? Pasaport kayıti silmeyi de araştır bir bazı ilanlar vardı pasaport kayıtı silinir diye.

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
niye ki sildirmeye ne gerek var imei atıp devam etsem ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...