ilginç bir sorunla karşılaştım..haritalar nokia suite yedeklemeden sonra açılmadı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
ilginç bir sorunla karşılaştım..haritalar nokia suite yedeklemeden sonra açılmadı
arkadaşlar ilginç bir sorunla karşılaştım. nokia suite son versiyon yüklü..ve haritaların 3.08 versiyonu. suite ile yedekleme alayım dedim. hafıza kartı içeriği dahil.buraya kadar sorun yok.ama haritalara girmeye çalıştığımda uygulama açılırken donuyor..sonradan farkettim ki ne akla hizmet ise yedekleme esnasında ayarlar - bağlantı - senkronizasyon ayarlarında haritalar senkronizasyonu adı altında bir seçenek eklemiş. bu yüzden haritalar açılmamış..sonuçta o ayarı kaldırıp telefonu kapatıp açtım ve düzeldi..yanlız bulana kadar akla karayı seçtim..basit bir yedeklemede bile bunları yaşayabiliyorsunuz nokia ile. suite ile haşır neşirseniz siz de dikkat edin diye açtım bu konuyu.

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Tesekkurler haritalarinizi kapatin sorunuda bu olabilir :hmmm

SilentOne

SilentOne

Üye
en azından boyle bir sorunu olanlara yardımcı olur bu çözüm

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
bir deneme daha yaptım haritalar da yerleri senkronize edince telefonda ayarlar-bağlantı-veri aktarma-senk. Menüsüne haritalar adında yeni bir sunucu açıyor.bu sanırım nokia suite ile sorun yapıyor.silince problem ortadan kalkti.ah nokia bakalım daha ne afacanliklarini görecez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt