ie ilk açılışta çok yavaş açılıyor

Konu, 'Webmaster' kısmında Webmaster tarafından paylaşıldı. Okunma: 641 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. merhabalar. ie ilk başlattığımda yani bilgisayarı açıyorum sonra ie açıyorum çok yavaş açılıyo yaklaşık 8-9 saniye sonra açılıyo ama sonraki sayfaları mesela yeni sekmede aç falan diyince hızlı...

Kaynak ...

Yazan: Webmaster
  2. yokmu derdımıze bır cAREEEE

3. zaten bu genel bir sorun değilmi. çözümü olduğunu zannetmiyorum .ben bu yüzden opera kullanmaya başladım.

4. arkadaşım çözüm için bildiğim 2 yol var ;

I.si İlk olarak aşağıdaki adımları izliyoruz ve Komut İstemi (Command Prompt)’ni çalıştırıyoruz.
    Başlat Menüsü (Start Menu) –> Arama (Search) –> “cmd.exe” (Komut satırını Yönetici olarak çalıştırman için üzerinde sağ-tuş yapıyoruz ve Run as Administrator seçeneğine tıklıyoruz.)
    Komut Satırı içerisinde aşağıdaki komut dizisini yazıyoruz ve Enter’a basıyoruz.
    regsvr32 actxprxy.dll
    < Resmi açmak için tıklayın >

Bu işlem gerçekleştikten sonra bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz. Internet Explorer 8&#8242;i çalıştırdığımızda probleminizin çözülmüş olması gerekiyor.​

II. si
    -Internet Explorer başlat.
    -Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri&#8217;ni tıkla.
    -Gelişmiş sekmesinde, Sıfırla&#8217;yı tıkla.
    -Internet Explorer Ayarlarını Sıfırla iletişim kutusunda, onaylamak için Sıfırla&#8217;yı tıkla.

sorun büyük bi ihtimalle çözülmüş olacaktır :oke:

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.