ICS/JB yüklü Xperia serisi için Walkman müzik çalar uygulaması!

Sponsorlu Bağlantılar

nurikaratas

nurikaratas

Üye
    Konu Sahibi
ICS/JB yüklü Xperia serisi için Walkman müzik çalar uygulaması!
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır kullandığım walkman uygulamasını sizinle paylaşmak istedim.
Sony nin ses konusundaki namını bilmeyen yoktur.Stok rom, cm9, cm10 ve miui romlarla uyumludur.Kendim bizzat miui rom, stok rom ve cm10 da test etmiş bulunuyorum.

Özellikler:
1-Ekolayzer ayarları
2-Görselleştirici
3-Müzik bilgisi indirme
4-Facebook tan müzik beğenip paylaşma/arkadaşların beğenip paylaştıklarını görme
Not 1:Öncelikle uygulama zip uzantılı bir dosya olduğu için recovery gerektirir, root yapmanıza ise gerek yoktur.
Kurulum:
1-Dosyayı indirdikten sonra hafıza kartımıza atıyoruz.
2-Telefonu recovery moduna alıyoruz.(Recovery için gerekli bilgiyi forumda bulabilirsiniz.)
3-Recovery menüsünden ''install zip from sd card'' seçeneğini seçiyoruz.
4-Dosyamızı bulup yükleme onayını veriyoruz.
5-Yükleme bittikten sonra recovery modunun ana menüsünden ''reboot system now'' u seçerek telefonu balşatıyoruz.Artık uygulama hazır.
Not 2:
Bootloader ı açık olan telefonlarda DRM silindiği için müzik bilgisi indirme seçeneği hata vermektedir.Bootloader ı geri kapatsanız dahi müzik bilgisi indirme çalışmayacaktır.
Not 3:
Uygulama alıntıdır, Orijinal konu için buyrun
Ekran görüntüleri:

Eğer konu daha önce açılmışsa kusura bakmayın, biraz araştırdım ama bulamadım.
Sadece kendi neo v telefonumda test ettim.Kendiniz gördükten sonra yükleyecek arkadaşlara yardım için yorum yaparsanız sevinirim.
Faydalı olabildiysem bir teşekkürü eksik etmeyin :oke:

ultrasrh

Üye
indirdim,kurdum.ekolayzır ayarı olması çok iyi.poweramp kullanıyordum ama beni ondan vazgeçirecek gibi.paylaşım için teşekkürler.

nurikaratas

nurikaratas

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim güle güle kullanın.

Fatih3002

Üye
Links \m/

tayfund06

Üye
kardeşim eski müzik calara dönme imkanımız varmı bende yukledim ama eskisine dönemiyorum

nurikaratas

nurikaratas

Üye
    Konu Sahibi
uygulamaları yönet kısmından döneceğini sanmam.sistem uygulaması olarak yükleniyor çünkü.

bynicky

bynicky

Üye
tsklr

WhistlePR

WhistlePR

Üye
motorola motoluxe root yok nasıl recovery moda geçebilirim telefon kutuda geldiği gibi.

calypso16

calypso16

Üye
direk kurulmuyor mu program? recovery falan?!

raduradu

Üye
ses nasıl ses nasıl çıkıyor

nurikaratas

nurikaratas

Üye
    Konu Sahibi
apk uzantılı olmadığı için direk kurulum yapamazsınız.root gerektirmez.ancak recovery olması gerekir.sony dışında telefon kullanan arkadaşlar aşağıdaki linkten indirip aynı işlemle yükleyebilir.

Kadircihangir

Üye
Telefon vf 945 cyanogenmod 7.2.0 yuklu Android 2.3.7 yuklu bu romda calisir mi?

mtngln

mtngln

Üye
LG P970 ics de hata veriyo installation aborted diyo

nurikaratas

nurikaratas

Üye
    Konu Sahibi
lg ve vodafone'un xperia serisi telefonları olduğunu bilmiyordum arkadaşlar sağolun.Bu uygulama sony'ler için.ayrıca 2.3 de çalışmaz.

mtngln

mtngln

Üye
sony dışında telefon kullanan arkadaşlar aşağıdaki linkten indirip aynı işlemle yükleyebilir.

burda sony dışında telefonu okanlar için link vermişin şeker kardeşim benle dalga mı geçiyon yok lg xperia serisiymişte ne diye link vermişin o zaman

mtngln

mtngln

Üye
Sanırım verecek cevabın yok... Değil mi?

rtaymus07

rtaymus07

Üye
apk uzantılı olmadığı için direk kurulum yapamazsınız.root gerektirmez.ancak recovery olması gerekir.sony dışında telefon kullanan arkadaşlar aşağıdaki linkten indirip aynı işlemle yükleyebilir.

Şimdi kardeş dediğini anlamadım bu linkten indirirsek galaxy w ye olurmu

Üst Alt