IBAN; müşteri hesap no

Konu, 'Haber Köşesi' kısmında ***BlackrosE*** tarafından paylaşıldı. Okunma: 21094 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. IBAN; müşteri hesap no

Bilindiği gibi "IBAN" çıktı. İleride bu hususta problem yaşamamak için banka hesap numaralarını kendiniz IBAN’a dönüştürebilirsiniz.

IBAN DOĞRULAMA: İban Doğrulama – Türkiye Bankalar Birliği

AKBANK: Akbank İban No, Akbank İban Sorgulama, Akbank İban Hesaplama

ALBARAKA TüRK: Albaraka Türk İban, Albaraka Türk İban Oluşturma, Albaraka Türk İban Sorgulama

ALTERNATiF BANK: Alternatifbank İban No, Abank İban Sorgulama, Abank İban Hesaplama

BANK ASYA: Bank Asya İban, Bank Asya İban Oluşturma, BankAsya İban Sorgulama

CiTiBANK: Citibank İban No, Citibank İban Hesaplama, Citibank İban Sorgulama

DENiZ BANK: Denizbank İban Hesaplama, Denizbank İban Sorgulama, Denizbank İban

FORTiS: Fortis İban Sorgulama, Fortis İban Hesaplama, Fortis İban

FiNANSBANK: Finansbank İban Sorgulama, Finansbank İban No, Finansbank İban Hesaplama

GARANTi BANKASI: Garanti İban No, Garanti İban Sorgulama, Garanti İban Hesaplama

HALK BANK: Halkbank İban No, Halkbank İban Sorgulama, Halkbank İban Hesaplama

iNG BANK: İng Bank İban Öğrenme, İng Bank İban Sorgulama, İngbank İban No

iŞ BANKASI: İşbankası İban, İş Bankası İban Sorgulama, İşbankası İban Hesaplama

KUVEYT TüRK: Kuveyt Türk İban, Kuveyt Türk İban Oluşturma, Kuveyt İban Sorglama

ŞEKER BANK: Şekerbank İban No, Şekerbank İban Sorgulama, Şekerbank İban Hesaplama

TEB: Teb İban No, Teb İban Sorgulama, Teb İban Hesaplama

TEKSiL BANK: Teksilbank İban No, Teksilbank İban Sorgulama, Teksilbank İban Hesaplama

TüRKiYE FiNANS: Türkiye Finans İban No, Türkiye Finans İban Sorgulama, Türkiye Finans İban Hesaplama

VAKIFBANK: Vakıfbank İban, Vakıfbank İban Sorgulama, Vakıfbank İban Hesaplama

YAPI KREDi: Yapı Kredi İban No, Yapı Kredi İban Sorgulama, Yapı Kredi İban Oluşturma

ZiRAAT BANKASI: Ziraat İban Sorgulama, Ziraat Bankası İban, Ziraat İban Hesaplama

Yazan: ***BlackrosE***
  2. Teşekkürler. Böyle öğrenildiğini bilmiyordum. Öğrendim ben de IBAN numaramı.

IBAN; müşteri hesap no konusuna benzer içerikler

1. AKILSOFT Müşteri Hesap Yönetim Professional 6.0 İndir / Yükle / Download ( 10 Mart 2009 | Program Linkleri )

AKILSOFT Müşteri Hesap Yönetim Professional 6.0 AKILSOFT Müşteri Hesap Yönetim Professional programı ile müşteri hesaplarını kolaylıkla yönetebilmek artık çok kolay. Program kullanımı ve tasarımı kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesi için...
  2. AKILSOFT Müşteri Hesap Yönetim Professional 8.0 Download / İndir / Yükle ( 1 Ekim 2009 | Program Linkleri )

AKILSOFT Müşteri Hesap Yönetim Professional 8.0 AKILSOFT Müşteri Hesap Yönetim Professional programı ile müşteri hesaplarını kolaylıkla yönetebilmek artık çok kolay. Program kullanımı ve tasarımı kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesi için...
  3. Değerli Müşterimiz, hesabinizda biriken KONBARAPUAN'iniz 100'e ulasmistir. ( 22 Aralık 2012 | Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer )

Değerli Müşterimiz, hesabinizda biriken KONBARAPUAN'iniz 100'e ulasmistir. - Adı altında yeni dolandırılıcık hilesi! Bu mesaj gelen veya aramayı düşünecekler bi okusun. [IMG] Bu kampanya adı altında turkcell anlaşması yapıp adını...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 7:23:24