i9100-Galaxy S2 Ekran Sürekli Uyanık. Lütfen Yardım Edin

Sponsorlu Bağlantılar

eminkaya24

Üye
    Konu Sahibi
i9100-Galaxy S2 Ekran Sürekli Uyanık. Lütfen Yardım Edin
Arkadaşlar lütfen yardım edin. 2 Haftadır S2 kullanıyorum ve şarj konusunda canım çok sıkılıyor. Telefon çok hoşuma gitti ama şarjı beni perişan etti. Günde 2 kez şarj ediyorum ve 3-4 saatte doluyor. Orijinal olan başka batarya da denedim olmadı. Yok mu bunun bir çaresi. Farkettiğim bişey daha var telefon uyku moduna geçmiyor. Batarya geçmişinde ayrıntılı bilgiye bakınca sürekli uyanık görünüyor telefon. Bir sürü program önermişler (task killer, deep sleep vs) denedim ama yok. Gece bıraktığım telefon gece boyunca % 80 şarj yiyor. Rica ederim bir yardım. Teşekkür ederim.

sivasligazi

Üye
hangi android işletim sistemini kullanıyorsun?

sivasligazi

Üye
geliştirici seçeneklerin aktif mi ?

çünkü telefonun (4.1.2 de) uyku ile tek ayar orda..

eminkaya24

Üye
    Konu Sahibi
geliştirici seçeneklerin aktif mi ?

çünkü telefonun (4.1.2 de) uyku ile tek ayar orda..

Dün telefonuma format attım ve şuan için düzelmiş görünüyor. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

monteboy

monteboy

Üye
direk olarak servise gönder diyecektim 2 hafta olmuş daha olmaması gerekir (ben s3 aldıktan aylar sonra geç şarj olma olayı başlamıştı) ama formatla düzeldiyse sorun yok bir daha olursa direk olarak göndermeni öneririm fabrika çıkışı sorunludur bilmem nedir ciddi bir şey de olabilir

eminkaya24

Üye
    Konu Sahibi
direk olarak servise gönder diyecektim 2 hafta olmuş daha olmaması gerekir (ben s3 aldıktan aylar sonra geç şarj olma olayı başlamıştı) ama formatla düzeldiyse sorun yok bir daha olursa direk olarak göndermeni öneririm fabrika çıkışı sorunludur bilmem nedir ciddi bir şey de olabilir

Doğru diyosun. Eğer düzelmeseydi ben de öyle yapacaktım. Şuan sıkıntı görünmüyor.İnşallah tekrarlamaz.

Üst Alt