hy maksi sms paketi hakkında

Konu, 'Vodafone Destek / Sorun / Şikayet' kısmında SezerKoc tarafından paylaşıldı. Okunma: 2798 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hy maksi sms paketi hakkında

selam arkadaşlar.
    ben yanlşlıkla mini sms paketi aldım oda hemen bitti.şimdi hy maksı paketi alabilirmym diğerinın süresi dolmadan

Yazan: SezerKoc
  2. hayır maalesef bitmesini beklemek zorundasın yanlıs bilmiyorsam

3. doğru biliyosun şimdi aradım sordum müşteri hizmetlerine :(

4. Evet mahalesef alınamıyor. Halbuki Turkcell böyle bir sorun çıkarmıyor. Tamam aynı paketin tekrar alınmasına izin vermiyor ama aynı anda 2 paket birden alabiliyorsunuz Turkcellde.

hy maksi sms paketi hakkında konusuna benzer içerikler

1. kampus sms paketı hakkında ( 21 Mart 2009 | Turkcell Genel Bilgiler / Haberler )

bızbıze kampusten 30 kntr 3000 sms aldım1 ay dolmadan bana mesaj geldi heryone sms almak ıcın bu mesaja cevaplayıp evet yazın dedı bende yaptım gonderdım sonra yuklendı hattıma 2000 mesajım var turkcellılere toplam 2300 sms oldu 300 heryone...
  2. Avea Faturalı SMS Paketleri Hakkında ( 28 Ekim 2009 | Avea Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar bana bir mesaj geldi. Ayda 12 TL'ye 150 sms alabilirsiniz diye. Bu 150 sms toplamda mı günlük falan mı yoksa? Eğer toplamda ise yuh!!! diyceğim. Hem 12 TL veriyorum hem 150 sms mi alacağım?
  3. Esnaf Paketi İnternet SMS MMS Kullanımı Hakkında! ( 7 Ağustos 2011 | Turkcell Destek / Sorun / Şikayet )

Arkadaşlar babamın esnaf paketi var 300 dk turkcelllilerle 300dk heryöne 300 dk grup içi 900dk da sabit hatlara veriyor turkcell ama bu paketle sms mms internet nasıl kullanılır ekstra fatura gelir mi bunları kullanınca turkcell in sitesinde SMS,...
  4. Vodafone 12000 sms paketi hakkında sorun yaşanıyor ( 15 Kasım 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Ben vodafone hattımdam 8 kasım 2011 salı günü akşam aylık 12000 sms paketi aldım normalde bir ay içinde bitmesi gerekiyordu ama 15 kasım 2011 de bitecek diye mesaj geldi neden bir hafta içinde bitiyor
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
28 Temmuz 2015 Salı - 16:31:34