Huwaei U8650-1 (Turkcell T20 ) - Huwaei Orjinal 2.3.6 Romu

Konu, 'Diğer Android ROM'lar' kısmında akman255 tarafından paylaşıldı. Okunma: 6140 | Cevaplanma: 4

1. Huwaei U8650-1 (Turkcell T20 ) - Huwaei Orjinal 2.3.6 Romu

Arkadaşlar Huwaei orjinal rom'u olup Toolbox Rewrite sorunu giderilmiştir.Bildirim çubuğuna gelmektedir.
    Fakat mutlaka vendor klasörünün içindeki update.app yükleyin apn ayarları ve bildirim çubuğu düzelecektir.
    Güle güle kullanın :) Tşk Etmeyi Unutmayın..

HUAWEI-Sonic-Software-Upgrade.zip

Yazan: akman255
  2. Linkler ölmüş.............:(:(:(

3. Teşekkürler

4. link şimdi ölmüş tam indircektim modeme res attım link öldü şansıma

Huwaei U8650-1 (Turkcell T20 ) - Huwaei Orjinal 2.3.6 Romu konusuna benzer içerikler

1. Turkcell T20 (Huawei Sonic U8650)

Merhaba Degerli Maxi Cep Ailesi. Uzun Zaman oldu Nete giremiyorum. Evde Pc yok Kendime Ait C3 ve Vodafone 945 Bloglarımla Hic ilgilenemiyorum. Bugun gezerken 444 TL ye Turkcell T20 Gördüm Aldım. Almakla Beraber Sorunlara Daldım. Turkcell T20...
  2. t20 orjinal romu nasıl yüklemeliyim?

evet arkadaşlar sorum şu elimde t20 nin orjinal romun dan zipli şekilde ve dlload lı şeklinde olanı var 1.si zipli olanı nasıl yüklemeliyim 2.si dlload şeklinde daha önce hiç rom yüklemedim ve cw recovery i eski haline döndürüp orjinal roma geçip...
  3. Turkcell T20 (Huawei Sonic U8650) Cwm Sorunu

Arkadaşlar telefonuma (t20) rom atmak istiyorum ve nasıl atılacağını her tarif eden ilk önce cwm yi açmamı istiyo fakat bende cwm açılmıyo. Telefonumda ayarlardan hızlı ön yüklemeden okeyi kaldırıyorum ne gerekiyosa yapıyorum fakat telefonu...
  4. t20 kullananlar mutlaka bu romu yükleyin. Orjinal huawei u8650-1 romu sorunsuz

http://www.huaweidevices.de/downloads/sonic/HUAWEI-Sonic-Software-Upgrade.zip
  5. Turkcell T20(Huawei U8650) Firmware Yükleme Sorunu

Arkadaşlar T20me 5 farklı stock rom yüklemeyi denedim hepsinde de 2/2 adımında "Update Failed" hatası veriyor. Sorunun hafıza kartında olduğunu düşünüp yeni kart satın aldım ancak problem geçmedi. Yardımlarınızı bekliyorum...
Yüklüyor...
06 Temmuz 2015 Pazartesi - 23:18:55