Huawei U8800 IDEOS X5 Nerden Alabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zZLaTaNn

Üye
    Konu Sahibi
Huawei U8800 IDEOS X5 Nerden Alabilirim ?
Selam arkadaslar . Uzun zamandır telefon almak istiyorum ve kararımı Huawei U8800 IDEOS X5 ' ten yana kullandım . Bu telefon hakkında görüşlerinizi alabilir miyim . Ve ayrıca bu telefonu nereden satın alabilirim ? Yardımcı olur musunuz ?

futbol123

futbol123

Üye
istanbul bilişim turkcell bayilerine bakın

guero38

guero38

Üye
kredi kartınla peşin fiyatına 12 taksit son derece güzel.

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
İnternetten alma sakın.Çoğu TİM'de var.Hepsiburada berbat ürünler yolluyor.Sonrasında ilgilenmiyor bile doğrudüzgün.İnternet alışverişi bence çok mantıksız.

baranselona

baranselona

Üye
telefon muhteşem(fiyatına göre)
bu fiyata hiçbir telefonda bukadar büyük ve kaliteli ekranlı telefon yok
2.3.5 güncellemesinin betası yayınlandı dokunmatik daha dokunmadan algılıyor yeni güncellemeyle inanılmaz hassas - şarjı çok daha iyi gidiyor-telefon daha stabil
kamerası çok daha iyi oldu yüksek çözünürlükte videolar ve resimler daha kaliteli - eski sürümde kasma yaşayan yada hata veren oyunlar çok akıcı şekilde oynanıyor
oyunlarda programlarda bu fiyataa hiçbir telefon ideos x5 ile baş edemez kesinlikle!
flash player 11.1 - adreno 205 gpu - 800 mhz cpu - 1500 mah batarya- 3.8 inç 480x800 pixel ekran vb... biton özelliği va cihazın zaten 3-4 aydır kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim...

zZLaTaNn

Üye
    Konu Sahibi
telefon muhteşem(fiyatına göre)
bu fiyata hiçbir telefonda bukadar büyük ve kaliteli ekranlı telefon yok
2.3.5 güncellemesinin betası yayınlandı dokunmatik daha dokunmadan algılıyor yeni güncellemeyle inanılmaz hassas - şarjı çok daha iyi gidiyor-telefon daha stabil
kamerası çok daha iyi oldu yüksek çözünürlükte videolar ve resimler daha kaliteli - eski sürümde kasma yaşayan yada hata veren oyunlar çok akıcı şekilde oynanıyor
oyunlarda programlarda bu fiyataa hiçbir telefon ideos x5 ile baş edemez kesinlikle!
flash player 11.1 - adreno 205 gpu - 800 mhz cpu - 1500 mah batarya- 3.8 inç 480x800 pixel ekran vb... biton özelliği va cihazın zaten 3-4 aydır kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim...

Arkadasım bende almayı dusunuyorumda Edirne'de bulamıyorum. Hepsiburada.com danda almak istemiyorum cunku guvenmiyorum . Alabileceğim bir yer söyleyebilirmisin acaba ?

Ocean258

Ocean258

Üye
Guzel telefon fiyatıda uygun.. Ekran'da ışık sızması sorunu oluyormus onun dısında bı sıkıntısı oldugunu duymadım ben.. Ama ınternetten alma..

baranselona

baranselona

Üye
Arkadasım bende almayı dusunuyorumda Edirne'de bulamıyorum. Hepsiburada.com danda almak istemiyorum cunku guvenmiyorum . Alabileceğim bir yer söyleyebilirmisin acaba ?

ben ankaradayım kuzenimle aldık 4 ay önce 2 tane ideos x5 ama tim den.... 1-2 hafta önce arkadaşım aldı kardeşine onlarda hepsiburada dan aldılar sorunları falan yok kullanıyorlar bu zamana kadarda yakınımda kullanan kimsede sorun falan olduğu yok... yani sana kalmış tim den alacağınında sağlam olacağının garantisi yok aldın diyelim bi sorun oldu adamlar büyük ihtimalle almayacak ve servise gönderecekler ama internetten alırsan 7 gün içinde iade edebiliyosun ve kapıda ödeme olduğu için almadan önce cihazı deneyebiliyosun bildiğim kadarıyla...

zZLaTaNn

Üye
    Konu Sahibi
Ok vermiş olduğunuz bilgiler için cok tesekkurler

zZLaTaNn

Üye
    Konu Sahibi
Bugün TİM'e gittim x5 kalmadığını söylediler . Huwai 8520 'nin olduğunu söylediler . Bu Telefon hakkında bilgisi olan bilgi verebilir mi acaba ?

SnekAffekt

SnekAffekt

Üye
Bugün TİM'e gittim x5 kalmadığını söylediler . Huwai 8520 'nin olduğunu söylediler . Bu Telefon hakkında bilgisi olan bilgi verebilir mi acaba ?

Huawei 8520 yi önermem android olması dışında pek bir artısı yok ama fiyat olarak daha uygun sen yine de biraz gez istanbul bu bulunur elbet araştır biraz bulursun

y n s c n

y n s c n

Üye
Biraz daha dolaşıp x5 al. diğer modellere bakmana gerek yok aklın karışmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt