Huawei U8800 IDEOS X5 , inceleme ve sorular ( kullananlar yardımcı olursa sevinirim )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaan7878

kaan7878

Üye
    Konu Sahibi
Huawei U8800 IDEOS X5 , inceleme ve sorular ( kullananlar yardımcı olursa sevinirim )

- 16 milyon renkli, 480×800 çözünürlüklü, 3.8genişliğinde TFT kapasitif ekran
- 800 MHz Scorpion işlemci
- Adreno 205 Grafik işlemci
- Android 2.2 işletim sistemi

- Adobe Flash desteği ( internetten video izlemek için .9

- 5MP otofokuslu LED Flaşlı
- 720p kalitesinde 30fpslik video çekimi
- 2 veya 4 gb dahili hafıza (microSD ile 32GBa yükseltilebilir)
- Wi-Fi 802.11 b/g/n ve Wi-Fi hotspot
- HSDPA 7.2 Mbps
- Bluetooth v2.1
- 1500 mAh Li-Po batarya, maximum 350 saat bekleme 6 saat konuşma süresi

öncelikle sormak istediğim
Android 2.3.3 Gingerbread yada daha üst bi sürümüne yükseltilebiliyor mu ?

bir diğer sormak istediğimse ankarada bu telefon nerede ve ne kadara satılıyor?
Şimdiden teşekkür ederim.

alonsof1

alonsof1

Üye
Ben bu telefonu temmuzdan beri kullanmaktatım.sorularına gelirsek
1.Android 2.3.5 (gingerbread) sürümü üretici tarafından 1-2 ay içerisinde güncellenebilir stabil olacak.(şuan yayınlanan 3 beta sürümü mevcut)
2.Ankara'da bilmiyorum ancak bu ürün Türkiye satışı K.V.K ve TİM lerde yapılmakta.Türkiye stokları bitmiş olma ihtimali oldukça fazla. Önerim kvk veya timlere sorman.Şunuda beliteyim mayıs-haziran gibi Huawei honor modeli Türkiyede olacak. fiyatı 700-800tl civarı olacak.link:

Kolay gelsin.

kaan7878

kaan7878

Üye
    Konu Sahibi
Ben bu telefonu temmuzdan beri kullanmaktatım.sorularına gelirsek
1.Android 2.3.5 (gingerbread) sürümü üretici tarafından 1-2 ay içerisinde güncellenebilir stabil olacak.(şuan yayınlanan 3 beta sürümü mevcut)
2.Ankara'da bilmiyorum ancak bu ürün Türkiye satışı K.V.K ve TİM lerde yapılmakta.Türkiye stokları bitmiş olma ihtimali oldukça fazla. Önerim kvk veya timlere sorman.Şunuda beliteyim mayıs-haziran gibi Huawei honor modeli Türkiyede olacak. fiyatı 700-800tl civarı olacak.link:

Kolay gelsin.

Öncelikle teşekkür ederim. madem sen de kullanıyorsun 1-2 soru daha sormak istiyorum. Müzik çalar performansı nasıl bir telefon. ve radyosu var mı ?

karayel90

karayel90

Üye
Bu cihazı artık bulman imkansız hiç bir yerde satılmıyor stoklar tükenmiş

----------Eklendi @ 01:19:49 ---------- Yazıldı @ 01:04:29 ----------

Bende bu cihazı bekliyorum
Özellikleri linkte

fthkrtp

Üye
Öncelikle teşekkür ederim. madem sen de kullanıyorsun 1-2 soru daha sormak istiyorum. Müzik çalar performansı nasıl bir telefon. ve radyosu var mı ?

kardeş muzik performansı güzel.marketten poweramp indirir güzelce dinlersim.malesef radyosu yok.bu boyuttaki bir telefona neden radyo koymazlar anlamıyorum.

kaan7878

kaan7878

Üye
    Konu Sahibi
benim arkadaşımın telefonu Htc ondada radyo yokdu ama bi program indirdi normal olarak (internet üzerinden değil) radyo dinliyor.
ben 1-2 yerde buldum telefonu ankarada ama adamlar uçmuş 750 tl dediler

alonsof1

alonsof1

Üye

Rica ederim.Müzik çalar performansı fena değil.dış hoparlör sesi güzel fakat kulaklık sesi biraz az gelebilir.Radyo mevcut değil.Bazı arkadaşlar yazılımsal olarak kulaklığı anten gibi kullanıp radyo yapmaya çalışmış ancak başarısız.3-5 kanalı zor çerktiği söyleniyor.ben denemedim.
750tl çok 2-3 ay daha beklemeni öneririm.yeterince açıklayıcı olmuştur umarım.

kaan7878

kaan7878

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.Müzik çalar performansı fena değil.dış hoparlör sesi güzel fakat kulaklık sesi biraz az gelebilir.Radyo mevcut değil.Bazı arkadaşlar yazılımsal olarak kulaklığı anten gibi kullanıp radyo yapmaya çalışmış ancak başarısız.3-5 kanalı zor çerktiği söyleniyor.ben denemedim.
750tl çok 2-3 ay daha beklemeni öneririm.yeterince açıklayıcı olmuştur umarım.

zaten 750 tl verdikten sonra ib üst modelini alırım daha iyi. Radyo yapılamaması kötü olmuş ama bu onu kötü bir telefon yapamaya yetmez. Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt