[Hua Lampong] MOLOME™ v2.00(4) S^1/S^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Hua Lampong] MOLOME™ v2.00(4) S^1/S^3 Signed
Fotoğrafınızı çekin veya galeriden seçin ve efektler uygulayın. Sonrasında ise arkadaşınızla ya da sosyal ağ üzerinden tüm dünyayla paylaşın.

Yenilikler:
- Few Bug Fixes
- Performance Improvements
- Viridescent and TiltShift filters are now back with some changes

MOLOME ™ is a easy & fun way to share your journey of life. Grab your phone, snap photos or choose from Gallery, experience cool effects beyond creativity and share it with your friends or show it to the world via Social Network.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve polluxea♪

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
tşk

'h716043'

'h716043'

Üye
:tşk:

polluxea♪

polluxea♪

Üye
tesekkürlerr

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
teşekkürler çok güzel efektleri olan bir program ama eski sürümde fotoğrafları upload etmek için çok küçük boyutlarda iken efekt ekletiyordu :S umarım bu sürümde boyutu biraz olsun büyütmüşlerdir

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
güzel olmuş bu versiyon da fotoğraf boyutu halen eskisi gibi ve bir başka profilde gezerken back dışında geri dönüş yöntemi yok keşke köşeye profil butonu da ekleselerdi daha güzel olurdu
uygulamada sorun yok gayet güzel çalışıyor tekrar teşekkürler ;)

• Beğen
Tepkiler: Sensation
runo6

runo6

Üye
Facebook login olamıyorum geçende belirttim fakat başka bir yazıda bu sorunu yaşıyan başka birisi varmı telefondanmı kaynaklı çözemedim yardımlarınızı rica edeirim.

kaplan4680

kaplan4680

Üye
yükleme tamamlanıyor diyor öyle kalıyor arkadaşlar bir yardım edebilir misiniz Ovi den de aynı hata buradan da

m_99

Üye
yükleme tamamlanıyor diyor öyle kalıyor arkadaşlar bir yardım edebilir misiniz Ovi den de aynı hata buradan da

Evet ya benim de böyle oluyor yüklü dosyalarda duruyor uygulamala yükle deyince indirme hatası diyor.Nası çözülecek bilen var mı acaba?

adige28

Üye
kurdum ama bende açamıyorum username diyo nasıl kayıt olacağım

lucene

Üye
603'te fotoğrafların büyük hallerini göstermiyor..

powerlogy

powerlogy

Üye
resimleri göstermiyor.Peh bir tane çalışan uygulama çıksın şu symbian'a. C7

ayseklc

Üye
e71de acılmıyo yaa cıhaz desteklenmıyor dıyo acıll yardımmm

bilooijhdonk

Üye
üye olamadık halen

Üst Alt