Yardım Html Kodu

Sponsorlu Bağlantılar

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Html Kodu
Merhaba, Eski temada kaynak diye bir buton vardı oradan html kodunu ekleyebiliyorduk. Ama şimdi öyle birşey yok ne kadar uğraştıysam html kodunu yapamadım, yazı olarak gözüküyor.

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
artık
Kod:
...........
ile yapılıyor. Yardım menüsünün bb code bölümünden bakabilirsin ;)[ code ] ........ [ / code ]
not:boşluklar olmayacak.Boşluksuz olacak.:...... Yazan yere yazmak istediğin kodu yazabilirsin :)

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
artık
Kod:
...........
ile yapılıyor. Yardım menüsünün bb code bölümünden bakabilirsin ;)[ code ] ........ [ / code ]
not:boşluklar olmayacak.Boşluksuz olacak.:...... Yazan yere yazmak istediğin kodu yazabilirsin :)

Olmuyor kardeşim yazı olarak gözüküyor.

Ozan

Ozan

Admin
HTML desteği sitede hiçbir zaman olmadı, sadece bbcode u kendiniz yazabiliyordunuz mesela kalın yapacaksanız bir metni yazarken [b ] yazıyorsunuz ve kalın oluyor tabi kapatmanız da lazım kodlama bitince [ /b]

Kısaca kullanım örnekleri ;
https://www.maxicep.com/forum/help/bb-codes

Eğer ben görsel editör kullanmayacağım normal text tabanlı editör kullanıp bu bbcode ları kendim yazıcam derseniz ki sanırım kastettiginiz bu, o da editörün en sağ üst köşesindeki kağıt üzerine anahtar simgeli bir buton var görürsünüz, ona basarak yapılıyor. Eski yapıda, A harfinin altı çizili bir buton vardı aynı yapı oradan oluyordu. HTML kod hiçbir zaman izin verdigimiz bir konu degildi, calisamaz durumda.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
HTML desteği sitede hiçbir zaman olmadı, sadece bbcode u kendiniz yazabiliyordunuz mesela kalın yapacaksanız bir metni yazarken [b ] yazıyorsunuz ve kalın oluyor tabi kapatmanız da lazım kodlama bitince [ /b]

Kısaca kullanım örnekleri ;
https://www.maxicep.com/forum/help/bb-codes

Eğer ben görsel editör kullanmayacağım normal text tabanlı editör kullanıp bu bbcode ları kendim yazıcam derseniz ki sanırım kastettiginiz bu, o da editörün en sağ üst köşesindeki kağıt üzerine anahtar simgeli bir buton var görürsünüz, ona basarak yapılıyor. Eski yapıda, A harfinin altı çizili bir buton vardı aynı yapı oradan oluyordu. HTML kod hiçbir zaman izin verdigimiz bir konu degildi, calisamaz durumda.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Ben foruma sayaç eklemek istedim buda html kodu olduğu için yapamadım onun için konuyu açtım. Şimdi bu sayacı yükleyemez miyim Ozan abi ?

Ozan

Ozan

Admin
Bu tip şeyler eklenmemesi adına zaten html kodu kullanımı yasak sitemizde. Sayac eklemek maalesef mümkün degil. Konunuza sayac eklemeyi düşünüyorsanız zaten her konunun kendi gösterim sayısı var ve bu bir sayaç

• Beğen
Tepkiler: Nextman
marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Bu tip şeyler eklenmemesi adına zaten html kodu kullanımı yasak sitemizde. Sayac eklemek maalesef mümkün degil. Konunuza sayac eklemeyi düşünüyorsanız zaten her konunun kendi gösterim sayısı var ve bu bir sayaç

Anladım site düzeni açısından yani. Konu'ma değil Ozan Abi, 2014 YGS Geri sayım sayacı diye konu açacaktım. Yani Geri sayım sayacıydı. Cevapların için çok teşekkür ederim.

Üst Alt