Htc touch pro-wındows mobıle 6.1 turkce dıl paketı lazım acıııııllll

Konu, 'HTC' kısmında mahmutsultan tarafından paylaşıldı. Okunma: 5266 | Cevaplanma: 5

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Htc touch pro-wındows mobıle 6.1 turkce dıl paketı lazım acıııııllll

:megafon:Arkadaslar hollandadan htc touch pro geldi windows 6.1 yuklu fakat turkçe yok :S bana turkce dil paketini bulursanız seviirim :P: :oke::hmmm

Yazan: mahmutsultan
  2. bende acer dx var ve aynı sorun bendede var. yardım ederseniz sevinirim

3. htc p 3600 de de aynı sorun:(

4. E hani ... Cevap yok

5. Valla ben de de Hp 614c var ben bulmstum bi tane ama olduda fakat bi çok fonksiyon calısmadı uyumlu olmadıgı için bulursanız banada bi ses ediverin size zahmet :)

6. Bakıcaz Bizde arıyoruz :)

Htc touch pro-wındows mobıle 6.1 turkce dıl paketı lazım acıııııllll konusuna benzer içerikler

1. HTC TOUCH WM6.1 TURKCE DiL PAKETi CAB FORMATINDA KOLAY KURULUM

HTC TOUCH WM6.1 TURKCE DiL PAKETi CAB FORMATINDA KOLAY KURULUM.ARSIV ICINDEKI PROGRAMI TELEFONUN HAFIZASINA KURUN iSLEM TAMAMDIR.DENENMISTIR.LiNK:...
  2. HTC TOUCH DiAMOND WM6.1 TURKCE DiL PAKETi

HTC Touch Diamond 2 cihazınız hangi dilde olursa olsun %100 Türkçe olur: Orjinal wm6.1 Touch Diamond 2 ROM içerisinden alınıp siteye yüklenmiştir emege saygı arkadaslar link:...
  3. Htc diamond - touch pro

merhaba arkadaşlar elimde htc touch pro telefon var takas etmek istiyorum veya 200 TL satılık telefonun yanında vereceğim : şarj kablosu + usb kablosu takaslar değerlenecektir ulaşmak isteyenler : https://www.facebook.com/Czerhan msn :...
  4. htc touch pro android?

selam arkadaslar, bende htc touch pro var windows yuklu. androide cevirmem mumkunmu?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 6:31:42