HTC ONE X WifiHotspot Hatası - İnternet Erişimi Yok

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
furqan44

furqan44

Üye
    Konu Sahibi
HTC ONE X WifiHotspot Hatası - İnternet Erişimi Yok
Merhaba Arkadaşlar hemen anlatayım olayı ; Telefonu aldım 6 aydır kullanıyorum ilk çıktığı zamandan beri ; ve o zamandan beri her ay 8gb net vardı. Wifi hotspot ile net'i laptobumla paylaşıyordum. Son bir aydır bağlanırken hep bi hata oluyor. Ya internet erişimi yok diyor yada Sınırlı erişim buna benzer hatalar bazen ikiside olmuyor ama google ye girmiyor hata yok gözükürken. Tanıla yaptım işe yaramadı. Laptop normal modemde hiçbir sorun çıkartmıyor yani sorun telefonda gibi.
Aydınlatmanızı istiyorum arkadaşlar napıyorum falan diye (Kota hiç dolmuyor 4-5gb her ay)

İyi günler

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Telefonun mobil şebekesini açmayı unutmayın ve eğer yalnızca izinli kullanıcılar yazan yere tik koyduysaniz onu kaldırın.Eğer düzelmezse şifreyi kaldırıp yeniden deneyin..

furqan44

furqan44

Üye
    Konu Sahibi
Mobil açık , izinlide değil zaten iki dakika kullaniyorum iki dakika yada üç dakka isde bi süre sonra kapaniyor şifre değil defalarca ağ kurdum tık yok .s

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Hotspot kapanıyor mu iki dakika sonra?

furqan44

furqan44

Üye
    Konu Sahibi
yok program telefonda açık ama neti laptopda az kullanıyorum youtube şarkı açıyorum mesela 1 dakika geçiyor şarkıda sonra duruyor wifi bağlı gözüküyor programda yani bağlı ama net kullanılamıyor bazen hemen bakıyorum ağ ayarlara sınırlı erişim diyor bazen erişim yok diyor bazen ikisinde demiyor ama net genede yok

- - - Eklendi - - -

yok program telefonda açık ama neti laptopda az kullanıyorum youtube şarkı açıyorum mesela 1 dakika geçiyor şarkıda sonra duruyor wifi bağlı gözüküyor programda yani bağlı ama net kullanılamıyor bazen hemen bakıyorum ağ ayarlara sınırlı erişim diyor bazen erişim yok diyor bazen ikisinde demiyor ama net genede yok

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
En sağlam yöntem ayarları sıfırlayıp denemeniz.

furqan44

furqan44

Üye
    Konu Sahibi
her zaman kullanırken res atmam gerekiyor telefona böylece sorunu geçici sürelik çözdüm teşekkürler ilginiz için arkadaşlar. Başkasının başına gelirse eğer yapması gereken şey ; Res atmasıdır her iki makineyede düzeliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...