htc one x' e 1.29.401.7 yi yükleyemiyorum !!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selcuk1605

Üye
    Konu Sahibi
htc one x' e 1.29.401.7 yi yükleyemiyorum !!!!!
arkadaşlar tecrübeli olanlara sormak istiyorum ;
cihazı ( htc one x ) i yurt dışı cihazı olarak satın aldım. öncelikle maalesef en çok övülen video ve kamera kalitesini ben pek göremedim. renkler gereğinden çok canlı ve video çekiminde de kalite sorunları var. neyse güncellemelerle düzelir diye umuyorum.

asıl konu, şu daha önceden bahsedilen ilk güncellemeyi telefon buldu ve güncelledim. ancak şuan burada söylenen güncellemeyi bulmuyor. sanırım alınan ülkeyle falan ilgili. ben de dedimki buradan indirip öyle kurayım ama bir türlü beceremedim. htc sync yüklü , 35 mb lık güncellemeyi de indirdim. zip dosyasını çıkarttım ama içinden yeniden bir zip dosyası ve farklı klasörler çıktı. anlatımlarda ruu dosyası falan diyor ama benım indirip zip ten çıkarttığım dosyalarda bu adda birşey yok. nasıl yükleyebilirim bu güncellemeyi. yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler…

aqsicocuq

Üye
O zıp dosyası sadece telden guncellerken lazım ruu dosyası farklı onun uzantısı exe ama daha internete düşmedi biraz daha beklerseniz ruu dosyası internete düşer ve okuduğunuz talimatlara göre yuklersiniz

selcuk1605

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle teşekkürler..

yani o bilgisayara indirdiğim 1.29.401.7 güncelleme zip dosyasını telefonuma indirip telefondan mı yükleyeceğim ? eğer öyleyse nasıl olacağı konusunda bilgi verirmisiniz ?

android_hack

Üye
öncelikle teşekkürler..

yani o bilgisayara indirdiğim 1.29.401.7 güncelleme zip dosyasını telefonuma indirip telefondan mı yükleyeceğim ? eğer öyleyse nasıl olacağı konusunda bilgi verirmisiniz ?

recovery moda alacaksiz daha sonra install to zip secip yukleyecen

selcuk1605

Üye
    Konu Sahibi
recovery mod için uygun değil yazıyordu sitelerde. zaten o modun da ne olduğunu çok iyi bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt