HTC ONE M8 Kullanıcıları Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
HTC ONE M8 Kullanıcıları Kulübü
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tayvanlı cep telefonu üreticisi HTC, Mart ayının sonlarında Android platformundaki yeni amiral gemisi HTC ONE M8′i resmi olarak duyurmuş ve Nisan ayı içinde Türkiye dahil tüm dünyada satışa sunulmuştu.

Daha önce sahip olanlar vardır mutlaka fakat konusu olmaması nedeniyle ben açmayı uygun gördüm. Bir müddet HTC ONE M8 Silver Grey modelini kullanıyor olacağım. Cihazla ilgili Soru sormak isteyenler bu başlık altından sorularını,sorabilir, bildiklerini,sorunları ve çözümlerini paylaşabilir.

HTC ONE M8 fotoğraf galerimizle buradaki linkten ulaşabilirsiniz. Bir kaç gün içinde kutu açılım, ön inceleme ve detaylı incelememize de sitemizde yer veriyor olacağız.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Rezerve

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Rezerve 2

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Reserved For Later Use

ahuramazdatr

ahuramazdatr

Üye
bir rezerve de benden. millet dün gece art ve dalvik ayarlarını keşfettim m8'de. bi bilgisi olan var mı art daha deneme sürümünde hataları olabilir falan yazmışlar ama m8'lerde seçme seçeneği sunmuşlar. ben dün art'a geçtim

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Android Run Time Google'ın Dalvik'in hantallığından kurtulmak için geliştirdiği yeni sanal makinesi. Ram yönetimi konusunda daha iyi olduğu söyleniyor ama ben test etmedim.

ahuramazdatr

ahuramazdatr

Üye
ram yönetimi konusunda daha iyi ben dün geceden beri kurcalıyorum ccleaner'dan farkettim ram yönetimini dizginliyor. şu takıldı aklıma eğer daha iyiyse neden bunu manuel seçime bıraktılar kendileri otomatik seçerek gönderdiler

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
ram yönetimi konusunda daha iyi ben dün geceden beri kurcalıyorum ccleaner'dan farkettim ram yönetimini dizginliyor. şu takıldı aklıma eğer daha iyiyse neden bunu manuel seçime bıraktılar kendileri otomatik seçerek gönderdiler
Şu anda sanırım Android 4.4 kullanıyorsun. ART, Android 5.0 Lolipop ile sistemde entegre olacak.

ahuramazdatr

ahuramazdatr

Üye
Evet 5i bekliyoruz bakalim. Tesekkurler bilgilendirme icin

Enes

Enes

Üye
takipte kalayım diyecem ama telefonu kullanan yok mudur nedir :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Enes
mrzstyl

mrzstyl

Üye
arkadaşlar cihazı sipariş ettim 2-3 güne elimde olcak inşallah ama bikaç sorum olcak şimdiden (alıncada bakarımda dayanamadım)
ses yüksek çıkıyomu one m7 de öyle yüksek bi ses duymamıştım çünkü
bide arkada iki kamera varya birini parmağımızla kapatsak diğer kameradan yine fotoğraf çekermi ? :hmmm

Üst Alt