Satılık / Takas HTC ONE 20 ay garantili kutulu faturalı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dranq

dranq

Üye
    Konu Sahibi
HTC ONE 20 ay garantili kutulu faturalı
20 ay kvk garantili kutulu faturalı Htc one satılıktır. ekranında kılcal çizik dahi yok sağ üst köşesinde anahtardan kaynaklı hafif boya atmış durumda milimlik. tüm aksesuarlı mevcuttur. ürünü sıfır kutuyu açarış gibi göndericem. fiyat 1400 tl pazarlıksız. satma sebebim model düşürmek lg g pro veya s3 ile takas olur üzerine para alırım. resimler yakında eklenecektir.iletişim için P.m atınız.

görüdüğü üzere milim düzeyinde sol üst tarafta hafif bi soyulma var diğerlerinde sıkıntı yok.

Son düzenleme:

rmssgkhn

rmssgkhn

Üye
2 aylık note 2 + 200 verebılırım

shinnizle

shinnizle

Üye
Benim s3 üm var.1 yıllık tek bir çizik bile yok yanında orjinal flip cover,yedek batarya ve 100 liralık aksesuarlarıyla birlikte...takas için üzerine ne kadar para istersin?

dranq

dranq

Üye
    Konu Sahibi
Benim s3 üm var.1 yıllık tek bir çizik bile yok yanında orjinal flip cover,yedek batarya ve 100 liralık aksesuarlarıyla birlikte...takas için üzerine ne kadar para istersin?
hocam benim fatura fiyatı 2100 lira şimdi s3 var diyosun bi kaç telefon satan kişilere baktım yine maxicepte 700 750 max. 600 e bile var 18 aylık garantisi olan benim telefon 1400 tl üzerine 7000 lira alırım. bende de orjinal double dip hard shell klıf var full kutu ki kutusundan çıkan dandik kulaklığı değil samsung un orjinal kulaklığını vericemarkadaşlar bu arada telefonun resimlerini ekleyememin sebebi elimdeki diğer telefonun nokia c6 olmasından kaynaklı yani berbat çekiyo ve kayma var. ama yine de bi kaç tane foto atıcam yakın zamanda.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
24 saat içinde ilana resim ekleyiniz aksi halde konu silinir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...