HTC M8 YURT DIŞI ROOT ATMAK

Sponsorlu Bağlantılar

MRTGNY53

Üye
    Konu Sahibi
HTC M8 YURT DIŞI ROOT ATMAK
ARKADAŞLAR MERHABA SAHİBİNDE BİR HTC M8 ALDIM CİHAZ ROOT LUDUR AMA 4.4.3 YÜKLÜ GÜNCELLEME YAPAMIYORUM ROOM YÜKLEMEM LAZIM SANIRIM ONUDA ANLAMIYORUM YARDIMCI OLACAK ARKADAŞ VARSA LÜTFEN YARDIM ETSİN. YOK BU SENİN İŞİN DEĞİLDİR CİHAZI BANA SAT DERSENDE 700 TL VERİYORUM GİTSİN ÇÜNKİ KAFAMI ALLAK BULLAK ETTİ CİHAZ HTC M8 HARMAN KARDON MODELİDİR MODEL NUMARASI 831C YAZIYOR ORADAN BAKTIM CİHAZI 750 YE ALDIM YANINDA ŞARJ ALETİ BE KULAKLIK VAR AMA ORJİNAL DEĞİL GİBİ DURUYORLAR VE BASİT BİR TEL KUTUSU VARDIR YANINDA DON'T VİEW KILIF İNCE SPADA KILIF VE KIRILMAZ EKRAN BANDI VARDIR HEPSİ FİYATA DAHİLDİR HADİ KARGODA BENDEN İSTEDİĞİM BİR OYUN VAR SÜRÜMDEN DOLAYI YÜKLEMİYOR BİLE ROOM YÜKLEMEKDE BENMİM İŞİM DEĞİL CİHAZ KULLANILAMAZ HALE GELEBİLİRYORMUŞ RADİO BİŞLER BİŞELER OKUDUM ANLAMADIM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM RESİM İSTEYEN VARSA MGUNEY053@GMAİL.COM A MAİL ATSIN TELİN RESİMLERİNİ GÖNDEREYİM ŞUANDA DA KULLANMAKTAYIM GOLD RENGİDİR..

SAYGILARIMLA..

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Yok bu senin işin değil diyorum. Ve teknik servise ver diyorum. Birde büyük yazınca senin konuna koşa koşa kimse gelmez.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

nazilliden

Üye
Rootlu zaten o cihazlar matketten super su yukle tamamdir

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Bendede aynısı var cihazın kardeşim bana ulaş harman kardon edition çok iyidir

Öncelikle indir
Pc deki htc driver larını kaldır bunu kur .
Cihazı ses kısma tuşu + güç tuşuna basılı tutarak fastboot moduna al
driver kurduktan sonra pc ye bağla
aygıt yöneticisinde MY HTC olarak görüyor olman lazım telefonu gördüysen
Ruu yu çalıştır ve bi program kurar gibi devam et o kendi kurar zaten elindeki telefon çok iyi bi telefon değerini bil
ben yardımcı olurum çözeriz o işi :)

nazilliden

Üye
Bendede aynısı var cihazın kardeşim bana ulaş harman kardon edition çok iyidir

Öncelikle indir
Pc deki htc driver larını kaldır bunu kur .
Cihazı ses kısma tuşu + güç tuşuna basılı tutarak fastboot moduna al
driver kurduktan sonra pc ye bağla
aygıt yöneticisinde MY HTC olarak görüyor olman lazım telefonu gördüysen
Ruu yu çalıştır ve bi program kurar gibi devam et o kendi kurar zaten elindeki telefon çok iyi bi telefon değerini bil
ben yardımcı olurum çözeriz o işi :)
4g baglantı varmı? Sadece 3g mi sendekide?

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Bu cihazda 3g mevcut değil normalde anladığım kadarıyla senin cihazda özel yazılım var stock yazılıma çevirsen 4g olacak bu cihaz zaten 4 g yi destekliyor

nazilliden

Üye
Türkiyede baglanmıyor hocam anlamadım gitti bendeki htc831c olarak geciyor yurtdışı cihaz

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
biliyorum cihazın premium bi cihaz dunyada 300 tane üretildi 1 harman kardon edition olarak geçiyor aynı cihaz bendede var dediklerimi yaparak güzel bi hale sokarsın cihazı