Htc hd2 android yüklemek isteyenler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SELCUKKAYA1981

SELCUKKAYA1981

Üye
    Konu Sahibi
Htc hd2 android yüklemek isteyenler
Htc hd2 cıhazı olup mevcut wındows mobıle 6.5 kullanıp muzdarıp olan arkadaslar androıd e gecmek ısteyıp te sahsen yapmaya cearet edemeyen ler cıhaz cop olur ornegı ıle hıc bır ucret talep etmıyorum cıhazı nızı alıp gelmenıze gerek te yok bır tesekkur yada allah razı olsun yazssanız yeterlı ısteyene benım soyledıklerımı harfıyen yapabılecegıne guvenıyorsa uzak baglantı ve msn goruntulu sohbet ıle kurarım yapmanız gerekken androıd kurarken cıhazı reset atmak ses kısma tusuna basmam ve kırmızı no tusuna basmak yerı ve zamanı geldın de ısteyene yukleme yapabılırım bana yakın semtlerde olanlda bızzat bulusup yuklerımpara felan ıstemem bır cay ınızı ıcerim

ist ıcı yuz yuze yardım edebılırım

ırtıbat tel 05318715312

sphone

sphone

Üye
teşekkürü hakedicek bir eylem :good:

SELCUKKAYA1981

SELCUKKAYA1981

Üye
    Konu Sahibi
forumdonanım da bır arkadas ın cıhazına eyup merkzde kurdum androıd rom u gule oynaya gıttı rom lınk ıdı bu kendı cıhazımada yuklemıstım bu rom u lınk

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
dostum blackberry 9105 3g yede android yüklenirmi?

SELCUKKAYA1981

SELCUKKAYA1981

Üye
    Konu Sahibi
hayır kardes bb ler ısletım sıtemı os tur kaderıne razı geleceksın yada hemen bır hd2 alıcaksın

SELCUKKAYA1981

SELCUKKAYA1981

Üye
    Konu Sahibi
suan androıd ılk deneyım ıcın bence en uygun wıldfıre s dır yada duz modelı ıkıncı elı ucuza bulmak mumkun standart kullanıcı ıcın ama benım zamanım bol hd2 alayım ıstedımı yuleyım canım sıkıldıkca wp7 ubuntu xp wm 6.5 androıd froyo ve gerısı tel deıstırmekten se rom deıstırmek daha hesaplıdır ben bır telde her gun ıstersen yenı bır tel olur cıhaz

futbol123

futbol123

Üye
selam n97 ye android yuklenirmi?

SELCUKKAYA1981

SELCUKKAYA1981

Üye
    Konu Sahibi
hayır yuklenmez harıcı androıd nokıa lara ve dıger markalara olmaz mevcut htc lere port edılıyor suan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...