HTC EXPLORER android güncelleme nasıl oluyor android 4.1

Sponsorlu Bağlantılar

furkan0224

Üye
    Konu Sahibi
HTC EXPLORER android güncelleme nasıl oluyor android 4.1
arakdaşlar benim htc explorer telefonum var ben bu telefona android 4.1 yüklemek istiyorum ama güncelleme bulamıyor. bişey duydum telefona rom yada root mudur nedir ondan yaparsak işletim sistemini değiştirip android yükseltile biliyormuş galiba bende sizden yardım almak istedim androidlerden pek anlamadığım için yapamıyorum kendime de güvenmediğim için telefonuma bişey olcak diye yapamadım...

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM....

Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
İnternetten telefonunuza uygun custom rom arayabilirsiniz ve onları telefonunuza kurabilirsiniz.Galiba internette htc explorer 4.0 custom romu var öyle araştırıp bulursanız romu bulabilirsiniz.

system32dll

system32dll

Üye
Maalesef HTC Explorer giriş seviyesi bir cihaz olduğu için büyük ihtimalle android 4.0 romunu kasarak çalıştıracaktır :hmmm

furkey

Üye
daha bize 4.1 çıkmadı sen nasıl bekliyorsun anlamadım :D

furkan0224

Üye
    Konu Sahibi
telefonumda kasar mı diyosun yani system32dll ? bu sürümden sıkıldığım için :D 4.1 çıktı diye biliyorum kardşm buna olcağını nerden blym bende blmediğim için size soruyorum :D

- - - Eklendi - - -

galaxy s3 e 4.1 android çıktı istersen netten bakablirsin :)

Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
telefonumda kasar mı diyosun yani system32dll ? bu sürümden sıkıldığım için :D 4.1 çıktı diye biliyorum kardşm buna olcağını nerden blym bende blmediğim için size soruyorum :D

- - - Eklendi - - -

galaxy s3 e 4.1 android çıktı istersen netten bakablirsin :)

Şimdi ister 4.1 iste 5.0 çıksın bütün telefonlar alamaz o güncellemeyi.Yani 4.1 çıktı diye telefonunuz desteklemediği sürece 4.1 yükliyemessiniz.

furkan0224

Üye
    Konu Sahibi
tmm krdşm teşekürler :)

system32dll

system32dll

Üye
Ayrıca ufak bir hatırlatma Ben romi kasar dedim romlarda optimizasyon olmadıgı için pek stabil çalışmaz ama güncelleme gelirse o ayrı mesele :D

Üst Alt