Htc EVO 3D ve Samsung Galaxy II

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teknolocix_777

teknolocix_777

Üye
    Konu Sahibi
Htc EVO 3D ve Samsung Galaxy II
Arkadaşlar şu an profil bilgilerimde de yazılı olduğu gibi htc marka cep telefonu kullanıyorum.Yalnız yeni çıkan akıllı telefonlar çift çekirdekli ve ram yönünden diğer telefonlardan kat kat üstün.Yukarıda belirttiğim nedenler ve yazmadığın diğer nedenlerden dolayı telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum.Bütçem 2000 tl kadar ve yukarıda yazdığım iki model arasında kaldım.Bundan önce Samsung da kullandım HTC de Nokia da;ama Nokia cep telefonlarından hiç memnun kalmadım.Htc cep telefonlarına biraz daha sıcak bakıyorum;ama Samsung'un bu son modeli ilgimi çok çekti.Sizce bu telefonlardan hangisini almalıyım ya da bana önerebileceğin başka telefon marka ve modeli var mı? Bu arada ufak bir not ekleyeyim arkadaşlar önereceğiniz telefon adroid işletim sistemine sahip olsun.Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

halilts

Üye
htc sensation ile samsung galaxy 2 arasında kalsaydın samsung derdim ama Evo 3d arasında kaldıysan evo diyorum ama evo nun normal kamera 5 mp bence düşük htc 5 mp o kdar net resimler çekmiyor onu da söyleyeyim Tabii 3d kamerası bilinmez ..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
EVO'nun kamerası düşük. Ve Bi kaç sene sonra 3D düşünebilirim ama şu an erken. :oke:

teknolocix_777

teknolocix_777

Üye
    Konu Sahibi
Kamera açıkçası 3D çekim yapması büyük bir avantaj ama 3D için evet biraz erken.5mp olması beni de düşündürüyor açıkçası düşük bir değer.İşlemci ve ram de aynı;ama htc de işlemci overclock yapılabiliyor.Foruma yarın tekrar gireceğim.İki gün sonra telefonu almayı düşünüyorum arkadaşlar.Onun için yarın da sizden tavsiyeler alacağım.Tavsiyeler neticesinde yeni bir telefon alacağım.(h)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
bir de EVO 2Mp kalitesinde çekim yapıyor diye hatırlıyorum. Yabancı bi siteden. Burda da yazılmıştı:hmmm

teknolocix_777

teknolocix_777

Üye
    Konu Sahibi
Hocam naptın :) Telefonda çift 5mp lik lens var.2mp çin malı ürünlerde oluyor.2000tl veripte 2mp ile çekim yaparsak babam yaşıma bakmaz iki ay konuşmaz benimle :)

angryperson

Üye
Htc kimdir ki galaxy s2 ile kiyasliyosunuz adami dogru yonlendirin. ekrani slcd cok kalitesiz ve soluj. 3gli goruntulu gorusme bile yok. Uyduruk 3d teknolojisi koymusla emin ol o boktan teknolojiyi birkac hewes denemesinden sonra kullanmayacaksin. Ve su asla unutulmasn uzun vadede telefonu kullandiran en baslica sey ekran kalitesidir. cunku tum ozellikler yeri gelir kullanilmqz ki 3d hic kullanilmaz ama ekran her zaman kullandigindir. Ve 3g goruntulu gorusme de cok onemlidir. ayrica ekran kalitesi belirlemek icin cozunurluk tek basina etki yapmaz. htc slcdleri gercekten soluk renksiz ekranlardir kalite asla yoktur.

teknolocix_777

teknolocix_777

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar teşekkür ederim.Telefonları şöyle bir kurcaladım.Aslında htc fena telefon yapmamış ama 3D pek kullanacağım bir özellik değil.O yüzden Samsung Galaxy S II aldım.İnşallah bu telefon benim için uzun soluklu olur.Herkese iyi forumlar.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Hocam naptın :) Telefonda çift 5mp lik lens var.2mp çin malı ürünlerde oluyor.2000tl veripte 2mp ile çekim yaparsak babam yaşıma bakmaz iki ay konuşmaz benimle :)
biliyorum 5 mp çift kamera olduğunu. 3D çekimi 2 MP olarak hatırlıyorum

----------Eklendi @ 17:24:48 ---------- Yazıldı @ 17:20:46 ----------

Arkadaşlar teşekkür ederim.Telefonları şöyle bir kurcaladım.Aslında htc fena telefon yapmamış ama 3D pek kullanacağım bir özellik değil.O yüzden Samsung Galaxy S II aldım.İnşallah bu telefon benim için uzun soluklu olur.Herkese iyi forumlar.
hayırlı olsun :oke:

teknolocix_777

teknolocix_777

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim de hocam bu telefon cebe biraz zor girdi diğer pantolonların cepleri de dar sayılır. :( Alırken düşünmedim bunu;ama neyse elimden düşmeyeceği için sorun olmaz inşallah. :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Teşekkür ederim de hocam bu telefon cebe biraz zor girdi diğer pantolonların cepleri de dar sayılır. :( Alırken düşünmedim bunu;ama neyse elimden düşmeyeceği için sorun olmaz inşallah. :)
biraz pozitif bak olaya :D

karamezar

karamezar

Üye
Htc kimdir ki galaxy s2 ile kiyasliyosunuz adami dogru yonlendirin. ekrani slcd cok kalitesiz ve soluj. 3gli goruntulu gorusme bile yok. Uyduruk 3d teknolojisi koymusla emin ol o boktan teknolojiyi birkac hewes denemesinden sonra kullanmayacaksin. Ve su asla unutulmasn uzun vadede telefonu kullandiran en baslica sey ekran kalitesidir. cunku tum ozellikler yeri gelir kullanilmqz ki 3d hic kullanilmaz ama ekran her zaman kullandigindir. Ve 3g goruntulu gorusme de cok onemlidir. ayrica ekran kalitesi belirlemek icin cozunurluk tek basina etki yapmaz. htc slcdleri gercekten soluk renksiz ekranlardir kalite asla yoktur.

dostum bos konusmussun htc kullanmadıgına adım gıbı emınım su yazılarından. Herkes tutturmus bı galaxy s2 dıye tmm fena telefon degıl fakat htc den yuksek bır telefon degıl emın ol her turlu kapıstırdım s2 ıle htc yı

tam model vereyım htc desire hd.

----------Eklendi @ 01:37:42 ---------- Yazıldı @ 01:30:48 ----------

arkadasım erken davranmıssın bn htc almanı tavsıye ederdım ama oda hayırlı olsun ne dıyım. bn de 1 ay once aldm htc d hd yı ama cok garıp bır sekılde aldım aklımda sony erıcsson xperia x10i vardı dolasırken vıtrınde htc yı gordum hakkında bısey bılmeden aldım ama ozellıklerının yuksek oldugu telefonun kendısınden bellıydıkı dusundugum gıbı cıktı ıyıkı almısım. bıraz bılınmeyenlerı cozmek gerekır bu zamana kadar kım bılıyordu htc yı ama samsung artık klasık samsung markalı telefonun s2 gıbı bır telefonu olması bana bıraz abez gelıyor :) benım gorusum bu sadece. saygılar

61semih

61semih

Üye
htc evo ıcın erken dıyen arkadaşları anlamıyorum tamam performans 3d olmayabılır bılmıyorum fakat gs2 nın yapıp evo 3d nın yapamadıgı ne var.telefonlar neredeyse aynı evonun + olarak gozluksuz 3d olanagı var.bu 3d telefonda olması olayı daha da gelısır ama telefonlar zaten cok yakın evo nun + sı var sonucta 2 d mı 3d mı cekım secebılme hakkın var.bu arada kısa bır bılgı arkadasımın hem gs2 hem wawe2 sı var waw2 2 nın resım kalıtesı daha ıyı gs2 den.ben ınanmayınca test ettıkte :ehe gs2 kamerasını abartmayın yanı ama tabıkı cok basarılı o ayrı

angryperson

Üye
dostum bos konusmussun htc kullanmadıgına adım gıbı emınım su yazılarından. Herkes tutturmus bı galaxy s2 dıye tmm fena telefon degıl fakat htc den yuksek bır telefon degıl emın ol her turlu kapıstırdım s2 ıle htc yı

tam model vereyım htc de

----------Eklendi @ 01:37:42 ---------- Yazıldı @ 01:30:48 ----------

arkadasım erken davranmıssın bn htc almanı tavsıye ederdım ama oda hayırlı olsun ne dıyım. bn de 1 ay once aldm htc d hd yı ama cok garıp bır sekılde aldım aklımda sony erıcsson xperia x10i vardı dolasırken vıtrınde htc yı gordum hakkında bısey bılmeden aldım ama ozellıklerının yuksek oldugu telefonun kendısınden bellıydıkı dusundugum gıbı cıktı ıyıkı almısım. bıraz bılınmeyenlerı cozmek gerekır bu zamana kadar kım bılıyordu htc yı ama samsung artık klasık samsung markalı telefonun s2 gıbı bır telefonu olması bana bıraz abez gelıyor :) benım gorusum bu sadece. saygılar

bence sen boş konuşmuşsun hts desire hd kullandım ben htc desire s kullandım ve ekrana bak sadece başka hiç bir şey değil htc ekranları dandik buna itiraz edemezsin zaten piyasadaki şua anki oyun ve uygulamaları çok sayıda tel çalıştırabiliyor. ama eline al ekranlara bak o eşsiz deneyim inanılmaz. ayrıca htc gerçekten çok kötü ekranlı telefonlar üretiyor... eminim sen de htcin olduğu için mutlu deiğilsin çünkü galaxy s2 ile yan yana getirdikten sonra aradaki farkı görememek için kçr olmak lazım.. sadece kendine yed,remiyorsun htc almakla hata ettiğini sen de biliyorsun... bundan yüzde yüz eminim.

teknolocix_777

teknolocix_777

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonu aldığım için şimdilik bir pişmanlığım yok ama açıkçası 3D teknolojili HTC de aklımı karıştırmadı değil.Bundan önce htc kullanıyordum zaten.Htc ye kötü dememek lazım.Kullandığım kadarıyla güzel bir akıllı telefon markası.Sadece bataryada biraz sıkıntılarım oldu o kadar.Zaten değiştirmemin bir sebebide bataryanın çabuk bitmesiydi.Galaxy S II gerçekten çok hoşuma gitti;ama Apple ile girdiği patent davasında kaybetmesi beni biraz üzdü.Yinede hızlı,güzel bir telefon.3D özelliğine sahip telefonlar yaygınlaşsın onu da deneriz inşallah.Herkese iyi forumlar.Bu arada Htc yi kötülemeyin.Htc sense şimdiye kadar gördüğüm ve kullandığım en iyi arayüzdü.Birçok uygulama symbian ^3 ün arayüzünü değil htc nin arayüzünü ve androidi taklit ediyor.(spb shell vb. programlar.) NOT:(Örneğimi yanlış anlamayın burada Symbian kullanıcılarını küçümsemek ya da Symbian'ı küçümsemek için yazmadım.Sadece örneğin anlaşılabilirliğini artırmak adına yazdım.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt