Hızlı ve Öfkeli 7'den Türkiye'de de Tarihi Rekor!

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Hızlı ve Öfkeli 7'den Türkiye'de de Tarihi Rekor!
Hızlı ve Öfkeli rekor kırmaya devam ediyor.

Hızlı ve Öfkeli 7, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de rekor kırmaya devam ediyor. Aksiyon dolu film, ülkemizde tüm zamanların en iyi açılış yapan yabancı filmi oldu. Büyük bir hayran kitlesine sahip serinin yeni filmi, ilk üç günde tam 783.692 kişi tarafından izlenerek 9.026.965 TL’lik bir hasılata ulaştı. Ölümü büyük üzüntüye sebep olan Paul Walker’ı son kez izlediğimiz Hızlı ve Öfkeli 7, sadece iki günde ulaştığı izleyici sayısıyla en çok izlenen film oldu.

Hız üzerine kurulmuş film serisinin son halkası Hızlı ve Öfkeli 7’de Vin Diesel, Paul Walker ve Dwayne Johnson yeniden bir araya geldi. Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black’in de yeniden rol aldığı başarılı serinin bu bölümünde aksiyon yıldızı Jason Statham da yer alıyor.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve B.A.R.O.N

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende gideceğim bugün yarın

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Furious 7 - Official Trailer (HD):
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Filme Gittim Herkese Tavsiye Ediyorum Uçaktan Atlama Sahnesi Çok Güzeldi 9.5/10 Puan Verirdim

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Fragmanda bana saçma gelen o kadar büyük binanın en üst katına o araba nasıl girdi nasıl bir hızlıdır o karşı binaya kadar gitti rampasiz [emoji57]

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
aşırı hızdan kaynaklanır ve zaten aşağı doğru gidiyor olabilecek normal bişey

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Filmi izlemeden bana sacma geldi orası karton gibi duvar delip binadan binaya gidiyor

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Adı üzerinde film işte, varsa bildiğiniz kusursuz bir film söyleyin bizde bakalım :)

forever_zest

Üye
Fragmanda bana saçma gelen o kadar büyük binanın en üst katına o araba nasıl girdi nasıl bir hızlıdır o karşı binaya kadar gitti rampasiz [emoji57]
Aynı kata girmiyor alt katlara giriyor izlersen anlarsın araba zaten çok değerli olmasından dubai şeyhi evine çıkartılmış izle tavsiye

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Paulwalker oldumu

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Dalga gecmeyin biri oldu diyo birisi olmedi diyo

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ölmedi filmde adam yaşıyor fark etmedin mi (!) :ehe

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
adam araba kazası sonucu öldü. Ölmeden önce filmde çoğu sahne çekilmişti zaten. Geri kalan sahnelerde kardeşi oynadı diye biliyorum sadece yerine kimin oynadığından emin değilim. Ölmeden önce oynadığı yasak bölge filmi de öldükten kaç ay sonra sinemaya girdi yine aynı muhabbet oldu

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
adam araba kazası sonucu öldü. Ölmeden önce filmde çoğu sahne çekilmişti zaten. Geri kalan sahnelerde kardeşi oynadı diye biliyorum sadece yerine kimin oynadığından emin değilim. Ölmeden önce oynadığı yasak bölge filmi de öldükten kaç ay sonra sinemaya girdi yine aynı muhabbet oldu
Aynen filmin yarısını kardeşi oynadı.
Bu seri de bitti ya çok özletcek kendisini.

Üst Alt