Hiç düşündünüz mü???

Sponsorlu Bağlantılar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Hiç düşündünüz mü???

Bu sanat eseri, bir insan tarafından yapılmış olsaydı değeri ne olurdu ???

Pazarda kilosunu 2 liradan satıyorlarda!!!​

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, SHS ve ByKatre

muhsin15

muhsin15

Üye
eğer milyarlarca monalisa tablosu olsaydı onuda pazarda 2 liraya alırdın

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
eğer milyarlarca monalisa tablosu olsaydı onuda pazarda 2 liraya alırdın
o zaman onu kimse yapmak için tenezzül etmezdi :D

Ama şu narı yaratan bedelsiz olarak gönderiyor ve her birinin dizilişi ayrı bir sanat eseri..

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Van Gogh'un ayçiçeği tablosu 40milyon dolar. Gerçek ayçiçeğinin kilosu 4 dolar. Yani sahtesi gerçeğinin 10000000 katı. Dünya böyle ne yazık ki.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
muhsin15

muhsin15

Üye
ay çiçeğini yaratan sonsuz güç sahibi ama ay çiçeği tablosunu yapan senin benim gibi aciz bir insan bir kere yapılıyor ve kimse bi daha yapacak yetenekte olmuyor dolayısı ile çok değerli oluyor

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Van Gogh'un ayçiçeği tablosu 40milyon dolar. Gerçek ayçiçeğinin kilosu 4 dolar. Yani sahtesi gerçeğinin 10000000 katı. Dünya böyle ne yazık ki.
Mutlaka emeğin değeri neyse karşılığını bulsun, tabi bu kadar abartılı olmamak kaydı ile :D

Benim demek istediğim, Yüce yaratıcı bu şaheserleri bir ücret karşılığı verseydi (bu nimetlerin hepsini ücretsiz ve sadece bir hamd karşılığı veriyor, tabi hamd edene de etmeyene de) kaç kişinin bu nimetleri tatmaya gücü yeterdi..

Peocawe

Peocawe

Üye
boş işlere takılıyorsunuz :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Peocawe

Peocawe

Üye
Bir anlık tefekkür bin yıl nafile ibadetten hayırlıdır!

Boş işlerle uğraşmıyoruz, tefekkür ediyoruz!!!

Sana boş görünebilir :bye2:

Doğada kusursuz gördüğün herşeyin oluşumu hakkında milyonlarca bilgi varken her gördüğünü allaha bağlamak saçmalık sadece. Beynini ona değil de dedigim gibi araştırıp oluşum süreçlerini incele. Fikir sahibi olur, herşeyi allaha baglama zihniyetinden kurtulursun. :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Doğada kusursuz gördüğün herşeyin oluşumu hakkında milyonlarca bilgi varken her gördüğünü allaha bağlamak saçmalık sadece. Beynini ona değil de dedigim gibi araştırıp oluşum süreçlerini incele. Fikir sahibi olur, herşeyi allaha baglama zihniyetinden kurtulursun. :)
Ben yerde ve gökte ne varsa Allah'a bağlıyorum, sen istediğin yere bağlaya bilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Preloader

Üst Alt