Her Gün 1.5 Milyon Android Aktif Oluyor!

Sponsorlu Bağlantılar

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
Her Gün 1.5 Milyon Android Aktif Oluyor!
[h=2]Android işletim sistemini kullanan akıllı cihazların sayısı her geçen gün artıyor. Bu rakam da aktivasyon sayılarına da yansıyor. Eric Schmidt, aktivasyon rakamlarını açıkladı.[/h]2012 yılının Haziran ayına dönecek olursak, Google'ın Android için verdiği günlük aktivasyon rakamının 900.000 olduğunu görüyoruz. Hatta eski bir , eski günleri hatırlayalım.Geçtiğimiz ay 1.4 milyon cihazın her gün aktif edildiği Androidekosisteminde, Eric Schmidt'in son yaptığı açıklamalara göre 1.5 milyoncihaz seviyesine gelindiği görülüyor.Firma, 1 milyar aktivasyon için geri sayıma başlamış durumda. Firma 2013yılının sonuna kadar 1 milyar cihazın aktive edilmiş olmasını umuyor.

Sadece ilk aktive edilişi hesaplayan Google, cihazı her formatladığımızdaki yeni kurulum ekranındaki aktivasyon rakamlarını, bu rakamlara dahil etmiyor.

legolas29

legolas29

Üye
1 milyar mi?

MrExpert

MrExpert

Üye
Buna benzer bir ton daha haber yapıldı :D Ama bunlar sıfırlanıp tekrar aktifleşririlen Android Cihazları da Sayıyorlar :d:

- - - Eklendi - - -

Aylık cihazını sıfırlayan gördüm :D

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
Buna benzer bir ton daha haber yapıldı :D Ama bunlar sıfırlanıp tekrar aktifleşririlen Android Cihazları da Sayıyorlar :d:

- - - Eklendi - - -

Aylık cihazını sıfırlayan gördüm :D
Sadece ilk aktive edilişi hesaplayan Google, cihazı her formatladığımızdaki yeni kurulum ekranındaki aktivasyon rakamlarını, bu rakamlara dahil etmiyor.
haberi tam okuyalım

MrExpert

MrExpert

Üye
haberi tam okuyalım

Ben Bu dediklerine inanlardan değilim.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
usluplarınıza dikkat ediniz.

PriZm

PriZm

Üye
Bu istatistikler gerçektir.Sizin inkar etmeniz gerçekleri değiştirmemekle birlikte, sadece Google tarafından olmayan, Diğer büyük istatistik firmalarınında aynı bilgiyi göstermesini değiştirmeyecektir.

-Emre

-Emre

Üye
Bence bunda Çin tabletlerinin de etkisi vardır =)

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Haber için :tşk:

Üst Alt