Hemen Yükle Kazan Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
Hemen Yükle Kazan Kampanyası
7 gün içinde yüklemeni yap, kazanacağın dakikalarınla rahatça konuş!

genel

20TL yükleyin → Haftalık Turkcelliçi 100 dakika kazanın
30TL yükleyin → Haftalık Turkcelliçi 150 dakika kazanın
50TL yükleyin → 30 günlük hafta sonu her yöne 480 dakika kazanın .
Dakika kazanmak için, size gönderilecek kısa mesajdan sonraki 7 gün içinde mesajda belirtilen yüklemeyi yapmanız yeterli.
Kampanya 16 Haziran – 16 Temmuz 2010 tarihleri arasında geçerlidir.

• 30 Nisan 2010 tarihi itibariyle son 6 ayda 6 defadan az TL yüklemesi yapmış ve 10 Mart- 15 Mayıs 2010'da en az 10TL yükleme yaptıktan sonraki 15 günde, yüklediği gündeki TL miktarının %70 veya daha fazlasını harcamış, ön ödemeli bireysel aboneler katılabilir. 30 Nisan 2010 itibariyle son 6 aylık ortalama TL yüklemeniz:

• 20TL’den az ise: 7 gün içinde 20TL yüklediğinizde Turkcelliçi 100 dakika kazanırsınız
    • 21TL-39TL arası ise: 7 gün içinde 30TL yüklediğinizde Turkcelliçi 150 dakika kazanırsınız
    • 40TL ve daha fazlası ise: 7 gün içinde 50TL yüklediğinizde hafta sonu her yöne 480 dakika kazanırsınız.

• Size gelecek bilgilendirme SMS’inde hangi tekliften faydalanabileceğiniz bildirilecektir. Tek yapmanız gereken 7 gün içinde belirtilen yüklemeyi yapmaktır.
  • Dakikalarınız hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz.
  • Turkcelliçi 100 ve 150 dakikayı 7 gün boyunca yurtiçinde tüm Turkcellilerle kullanabilirsiniz. Hafta sonu 480 dakikayı ise, 30 gün boyunca hafta sonları yurtiçinde her yöne kullanabilirsiniz. Kullanılmayan dakikalar devretmez, silinir.
  • Kampanya bitiş tarihine kadar, size gelen kısa mesajdan sonra belirtilen yüklemeyi 7 gün içinde yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Dakika kazandıktan sonraki 7 günlük süre içinde yeniden dakika kazanamazsınız.
  • Faydalanabileceğiniz teklifi belirten bilgilendirme SMS'i yüklemenizden sonraki 21. günde gönderilir.
  • Kampanyaya abonelik yaşı 3 aydan az olan aboneler katılamaz. 30 Nisan 2010 itibariyle abonelik yaşı 4 ay olan aboneler için 30 Nisan 2010 tarihi itibariyle son 4 ayda 4 defadan az TL yüklemesi yapmış olma, abonelik yaşı 5 ay olan aboneler için 30 Nisan 2010 tarihi itibariyle son 5 ayda 5 defadan az TL yüklemesi yapmış olma şartı aranacaktır.

detaylar

Kapsam:
Kazanılan 100 ve 150 dakika 7 gün boyunca, 480 dakika ise 30 gün boyunca, görüntülü konuşma da dahil olmak üzere yurtiçinde geçerlidir. Kullanılmayan dakikalarınız bittiğinde mevcut tarifenizden görüşmeye devam edersiniz.
Dakika ve SMS sorgulama:
Turkcelliçi 7 günlük 100 ve 150 dakikanızdan kalanı ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi öğrenmek için *123*1#, 30 gün boyunca geçerli hafta sonu her yöne 480 dakikanızdan kalanı ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi öğrenmek için *123*87# tuşlayabilirsiniz.
Ücretlendirme periyodu:
Turkcelliçi 7 günlük 100 ve 150 dakikanızdan 30 saniyede 20 kuruş olmak üzere dakikada 40 kuruş düşer.
30 gün boyunca geçerli hafta sonu her yöne 480 dakikanızdan 15 saniyede 10 kuruş olmak üzere dakikada 40 kuruş düşer.
Tarife değişikliği:
Tarife değişikliklerinde hediye dakikalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.
Ödemeli arama & Konferans görüşme:
Kazandığınız dakikaları ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.
Numara değişikliği & Devir:
Numara değişikliğinde, kazanmış olduğunuz dakikaları kullanmaya devam edebilirsiniz, fakat kampanyadan tekrar faydalanamazsınız.

Devirde, kazanmış olduğunuz dakikaları kullanmaya devam edebilirsiniz.
Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi:
Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
Turkcell, kampanyalarının tarihlerinde, ücretlendirmelerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

sık sorular

Kazandığım dakikaları transfer edebilir miyim?

Hayır. Turkcelliçi NAR paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

7 günlük 100/150 dakika kazandıysanız:
Hemen Yükle Kazan dakikası varken Turkcell içi NAR paketi alan abonelerin ya da Turkcell içi NAR paketi varken Hemen Yükle Kazan’dan dakika kazanan abonelerin, toplam bakiyesi bitiş tarihi son kazanılan dakikanın bitiş tarihine olanın tarihi olacak şekilde ötelenecektir.

Aylık Haftasonu 480 dakika kazandıysanız:
Aylık Haftasonu 480 dakika önceliklidir.
TekNo (5 TL'ye 1 hafta 200TL) paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

TekNo paketi önceliklidir. Her Yöne NAR paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Hemen Yükle Kazan kampanyasından kazanılan dakikalar daha önceliklidir. 10TL'ye gece/haftasonu 120TL kampanyalarından yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

10TL'ye gece/haftasonu 120TL kampanyaları Hemen Yükle Kazan kampanyasından daha önceliklidir. Evİş (5 TL'ye 1 saat) paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Hemen Yükle Kazan kampanyası daha önceliklidir. Günlük Turkcelllilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanyadan yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Günlük Turkcell'lilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanya önceliklidir. Görüşme içerisinde kazandığım dakikalarım bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir. Çağrı içinde indiriminizin süresi ya da dakikanız biterse aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamaz ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Kurumsal hatta geçişte ve faturalıya geçişte kazandığım dakikalara ne olur?

Kurumsal hatta veya faturalı hatta geçtiğinizde kazanmış olduğunuz dakikalarınız silinir.

• Beğen
Tepkiler: thecarbon

teomaniaa

teomaniaa

Üye
Banada böle az önce msj geldi :D

ilo53

ilo53

Üye
    Konu Sahibi
aylık olsa gusel olurdu.guzel degıl bence

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
Haftalık olması kötü olmuş pek beğenemedim.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Başka istaği var mı.

--------------- Ekleme ---------------

Başka isteği var mı.

hhhgggffff

Üye
zaten arkadaşlar herkez faydalanmıyor kampanyadan sadece mesaj gelen müşteriler faydalanabiliyor

thecarbon

Üye
bana geldı ben katıldım bu kampanyaya

issmaill2

issmaill2

Üye
mesaj nasıl gelecek yavv :D

darülmendep

darülmendep

Üye
bize gönderilmesini bekleyeceğiz öyle mi ne kadar kötü bir kampanya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt