hayalüstü bir telefon 6680 çift kameralı 3g li teknoloji

Konu, 'Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları' kısmında antiask tarafından paylaşıldı. Okunma: 4358 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hayalüstü bir telefon 6680 çift kameralı 3g li teknoloji

selam millet ben 6680 imi satılık yada takas olarak vermeyi düşünüyorum.Telefon 2 kameraya sahip olmakla beraber size gerekli bütün programları rahatlıkla kaldırabilme özelligindedir.gümüş kapagı olan telefonumun yanında 1 gb hafza kartımı verecegim.Ayrıca yedek bir kapak da hediyemdir.temiz ve sorununun olmadıgının garantisini verebilirim.ilgilenenler ve takas önerileri için [email protected]

Yazan: antiask
  2. Bende de var o telefon yavaş olmasa gerçekten mükemmel teknik özelliklere sahip bir cihaz:)

hayalüstü bir telefon 6680 çift kameralı 3g li teknoloji konusuna benzer içerikler

1. Cep telefonu tavsiyeniz (3g li) ( 27 Temmuz 2009 | Cep Telefonları Genel )

arkadaşlar 500 tl ye kadar özelllikleri en ii cep telefonu önerileriniz nelerdir.Arkadaşım tel alcakta bütçesini verdim ztn belki 510-520 tl ye çıkabilr ama zor bekliorum...:sn:
  2. Wi-Fi lı TV li orjinal menülü çift kameralı Iphone(çin) ( 14 Kasım 2009 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Arkadaşlar çoğu çakma ıphone larda wi-fi 2 megapixsel kamera 3g gibi özellikler yokur ayrıca kasalarıda ıphone la alaksaızdır kasa sı orjinalle aynı çift kamerlalı yüksek kalite wi-fi li 0 kutulu ıphone menüsü sensöru herşeyi aynı gerçekten...
  3. 3G li Wifi li Cep Telefonu Seçimi ( 8 Haziran 2010 | Cep Telefonları Genel )

ARKADAŞLAR SİZCE ARADA KALDIM YARDIM NOKİA E71 NOKİA E52 TABİKİ E71 E52 DAHA IYI AMA SİZ OLSANIZ AŞAĞIDAKİLERDEN HANGİSİNİ TERCİH EDERDİNİZ?:bilmm:bilmm:hmmm:hmmm:hmmm Nokia E63 Samsung M5650 Lindy Nokia 5800 XpressMusic Black...
  4. 39 TL ye düştü!Çift hatlı,Tvli,Kameralı,Müzik ve Film Kutusu Telefon Sadece 39 lira! ( 28 Ocak 2011 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

Bu telefon hakkında açtığım 2. konudur bu.İlk konudaki satış fiyatı 45 tldi.Fakat bir alıcısı çıkmayınca açıkçası biraz şaşırdım.Şimdiki fiyatı 39 tldir.Telefonun imei numarası kayıtlıdır.Zaten kayıtlı olmasa 2 yıldır kapanırdı.Telefonu satış...
  5. 1000 TL altinda 3G li Android telefon ( 1 Aralık 2011 | Android Genel )

Herkese merhaba. Once Olayi basitce Anlatayim Sonra tavsiye cevaplarinizi alayim. Yurtdisinda bir Kiz Arkadasim var.Samsung Galaxy S2 var. Onde 2Mp arkada 8 Mp kamera var. Bana 3G den veya Skype ile Goruntulu goruselim dedi. Ama ben...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 8:52:30