hayalüstü bir telefon 6680 çift kameralı 3g li teknoloji

Konu, 'Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları' kısmında antiask tarafından paylaşıldı. Okunma: 4338 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hayalüstü bir telefon 6680 çift kameralı 3g li teknoloji

selam millet ben 6680 imi satılık yada takas olarak vermeyi düşünüyorum.Telefon 2 kameraya sahip olmakla beraber size gerekli bütün programları rahatlıkla kaldırabilme özelligindedir.gümüş kapagı olan telefonumun yanında 1 gb hafza kartımı verecegim.Ayrıca yedek bir kapak da hediyemdir.temiz ve sorununun olmadıgının garantisini verebilirim.ilgilenenler ve takas önerileri için [email protected]

Yazan: antiask
  2. Bende de var o telefon yavaş olmasa gerçekten mükemmel teknik özelliklere sahip bir cihaz:)

hayalüstü bir telefon 6680 çift kameralı 3g li teknoloji konusuna benzer içerikler

1. Cep telefonu tavsiyeniz (3g li)

arkadaşlar 500 tl ye kadar özelllikleri en ii cep telefonu önerileriniz nelerdir.Arkadaşım tel alcakta bütçesini verdim ztn belki 510-520 tl ye çıkabilr ama zor bekliorum...:sn:
  2. Wi-Fi lı TV li orjinal menülü çift kameralı Iphone(çin)

Arkadaşlar çoğu çakma ıphone larda wi-fi 2 megapixsel kamera 3g gibi özellikler yokur ayrıca kasalarıda ıphone la alaksaızdır kasa sı orjinalle aynı çift kamerlalı yüksek kalite wi-fi li 0 kutulu ıphone menüsü sensöru herşeyi aynı gerçekten...
  3. 3G li Wifi li Cep Telefonu Seçimi

ARKADAŞLAR SİZCE ARADA KALDIM YARDIM NOKİA E71 NOKİA E52 TABİKİ E71 E52 DAHA IYI AMA SİZ OLSANIZ AŞAĞIDAKİLERDEN HANGİSİNİ TERCİH EDERDİNİZ?:bilmm:bilmm:hmmm:hmmm:hmmm Nokia E63 Samsung M5650 Lindy Nokia 5800 XpressMusic Black...
  4. 39 TL ye düştü!Çift hatlı,Tvli,Kameralı,Müzik ve Film Kutusu Telefon Sadece 39 lira!

Bu telefon hakkında açtığım 2. konudur bu.İlk konudaki satış fiyatı 45 tldi.Fakat bir alıcısı çıkmayınca açıkçası biraz şaşırdım.Şimdiki fiyatı 39 tldir.Telefonun imei numarası kayıtlıdır.Zaten kayıtlı olmasa 2 yıldır kapanırdı.Telefonu satış...
  5. 1000 TL altinda 3G li Android telefon

Herkese merhaba. Once Olayi basitce Anlatayim Sonra tavsiye cevaplarinizi alayim. Yurtdisinda bir Kiz Arkadasim var.Samsung Galaxy S2 var. Onde 2Mp arkada 8 Mp kamera var. Bana 3G den veya Skype ile Goruntulu goruselim dedi. Ama ben...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
05 Temmuz 2015 Pazar - 22:26:30