Harflerin İhaneti!....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamgirls

dreamgirls

Üye
    Konu Sahibi
Harflerin İhaneti!....
Evet, Türkçemin en güzel 29 sesli, sessiz, ünsüz ünlü ve popstar yarışmalarının en star harfleri, kimi zaman yozlaşmışlıklar içinde "küfür" oldun sayfalarda kimi zaman "sevgi" dedin güzel bir söz oldun, kimi zaman "şiir" kimi zaman özlü bir söz oldun. Bazen de tarihi anlaşmalar oldun kağıt üzerinde, ya da elimizdeki pankartlarda söyleyemediğimiz sloganların haykırışı.

Ama biz sizleri ilkokul sıralarında tanıdık ilk, sonra tanışma faslı bitti matematiğe bile döktük sizleri tek tek ve lise ye geldik, baharla birlikte aşklarımız başladı, zaten en güzel günler değilmiydi yaşadığımız lise aşkları ve sevgiliye yazılan kurşun ağırlığında tatlı kurşun kalemli sözler? Defterlerimizde bir harf kalabalığından oluşmuş şiirler ve o şiirler bazen ihanet eder. Aslında asıl ihanet eden şiirler değildir "harfler" iki kelimeyi bir araya getirip yazamayız "seni seviyorum" içi dolu ama sadece 13 harften oluşan iki kelime anlatır aslında tüm derdini senin, neden bu kadar sorunlu olduğunu neden bu kadar korktuğunu ve sevgilinin karşısında neden bu kadar zayıf olduğunu.

Sanki şimdi liseli saf aşık oluşumuzdan çok mu farklı durumdayız. Kaçınız korkmadan "seni seviyorum" diyebiliyor ki? Bilirsiniz filmlerin başrol oyuncuları vardır, esas oğlan ya filmin arasında "seni seviyorum" der, ya da ölürken "seni her zaman sevmiştim" der.

Ama ben hayatımın filminin başrol oyuncusu,
Seni sevdiğimi hayatımın son anında ya da filmimin ortasında değil,
Şimdi söylüyorum.

Sevgimiz başlamışken daha çocukça gülüşmelerimiz,
Birbirimize bakarken içimizin erimeleri basamışken söylüyorum.
Harfler bana ihanet etmiyor bu sefer, bir çırpıda o 13 harf bir araya gelip yazdırıyor kendini kurşun kalemimle, kurşundan ağır bir sözü kurşundan sert yüreğine…

"Seni Seviyorum"

POWER

POWER

Üye
:) Seni Seviyorum Mawişim :)

keremerson

keremerson

Üye
Harfler bana ihanet etmiyor bu sefer, bir çırpıda o 13 harf bir araya gelip yazdırıyor kendini kurşun kalemimle, kurşundan ağır bir sözü kurşundan sert yüreğine…

"Seni Seviyorum"

Çok güzel hakkaten ya..
Saol dreamgirls :oke:

dreamboys69

dreamboys69

Üye
"Seni Seviyorum"

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Walla benim okadar çok sevdiğim war ki:) nasıl olacak:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt