Hard Format sonrası ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format sonrası ..
Telefonum C6-01. Bugün Belle Refresh yüklemek istedim. hard format attım. Nokia Suitten yazılımı yeniden yükledim. Fakat şuan mağaza, haritalar, office, Belle resimleri dahil silindi. Ne yapmam gerek. Acil yardım. Daha öncede bu sürüm çıkmadan yapıyordum. Bu şekil hiçbir sıkıntı olmuyordu

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
guncellemeleri kontrol edin yada yeniden guncelleyin.
guncellemeden sonra format atmayin.
olmazsa navifirmden producd kodunu indirin phoenix ile flash atin.

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim kurtuluş hocam. Ama 3kez denedim. Yani 396 mb lik yazılım iniyor. Yüklenirken bir sıkıntı olmuyordu. O zaman resimler office falan silinmiyordu. Neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum. Garantisi var. Onlar yaparlar mi acaba?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
kardeşim office kaldırılmış ve resimler bende de yok.

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Peki ya mağaza, haritalar uygulaması? Onlar hiç yok menüde. Daha önce format atıp yazılımı yeniden yükle diyordum sıkıntı olmuyordu. Yine aynı format attım. En az 6 uygulama yani Belle ile gelen silindi.

asigsasi

asigsasi

Üye
hard format attıktan sonra flash at ondan sonra yazılım güncelle

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
senin sorunun farklı ben yanlış anlamışım. Arkadaşımın da söylediği gibi format at ve flash'la.

NDMSZGN

Üye
temiz bi flashla hepsi çözülür ya da ilk önce down grade at ve tm yazılımlarını yükle arkasından reflesh'i yükle o zaman sorunun çözülür diye umuyorum

Krnl386

Krnl386

Üye
    Konu Sahibi
Bilgilerini esirgemeyen arkadaşlara paylaşımları için teşekkür ediyorum. Telefonum KVK ' ya gitti. Artık ne zaman gelecek bakalım ..

ANIL

ANIL

Admin
Sorun çözüldüğüne göre konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt