Hangisi Daha Avantajlı

Konu, 'Genel Bilgiler, Haberler, Anketler ve Diğer' kısmında safakyasak tarafından paylaşıldı. Okunma: 3688 | Cevaplanma: 16

?

HANGİ OPERATÖR DAHA AVANTAJLI

Anketin kapanma tarihi 21 Nisan 2008.
  1. VODAFONE

oy sayısı 16
    45,7%
  2. AVEA

oy sayısı 13
    37,1%
  3. TÜRKCELL

oy sayısı 6
    17,1%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Vodafone.Avea.Türkcell Hangi Operatör Daha Avantajlı?
  2. Avea Çünkü SMS Kampanyaları Bile Yetiyo Bana Açıkçası:)
  3. Vodafone bu ara daha avantajlı dakikası bir kontöre konuşturuyor.
  4. en kullanışlı hat?
    verildi arkadaşım niye bakmadan konu açıyorsunuz ?

--------------- Ekleme ---------------

+ belirteyim konuya cevap bile yazmışsın..
  5. Vodafone iyi bence şuan
  6. arkadasım biri kullanışlı digeri avantajlı şimdi kullanışlı olunca Turkcell oluyor abone coklugu ve sebeke bakımından
    avantaj bakımından Avea mesaj ve konusma süresi bakımından diger konuda oylamada Turkcell e vermiştim
    bence 2 konu birbirine benziyor ama farklı
  7. Arkadaşım bu konu verildi yaw bakmadan etmeden yapıyorsunuz
  8. arkadasım biri kullanışlı digeri avantajlı şimdi kullanışlı olunca Turkcell oluyor abone coklugu ve sebeke bakımından
    avantaj bakımından Avea mesaj ve konusma süresi bakımından diger konuda oylamada Turkcell e vermiştim
    bence 2 konu birbirine benziyor ama farklı demiş arkadaş üstte okursanız anlarsınız
  9. Vodafone bence
  10. Vodafone En Iysi
  11. en avantajlısı Avea...
  12. Açılan anketleri niye tekrar açıon ki yha arkadaşlar konular şikayet ediliosa nerde ediliyor
  13. Açılan Konuyu Söylermisin Bana Hangi Açılan Konu?
    Aynı Konuyu Bi Yaz Bakalım Neymiş,karşılaştırmalarınıda Yap,senin Açtıgın Konu Farklı,benimki Farklı

Sonbela'nın Yazdıklarını Bi Oku Istersen
  14. ben Vodafone diyorum
  15. Bencede Vodafone
  16. ŞİMDİ BİR HAT KULLANIŞ AÇISINDAN İYİDİR,ÇÜNKÜ KAPSAMA SORUNU YOKTUR BULUNDUGUNUZ BÖLGEDE DAHA RAHAT KONUŞURSUNUZ,E BİR HAT VARDIR HEM RAHAT KONUŞURSUNUZ HEMDE GÖRÜŞME ÜCRETLERİ AÇISINDAN HADA AVANTAJLIDIR
    BİR SERVİS VARDIR ÖRNEĞİN RİNGA SERVİSİ BİR HATTA DAHA FAZLA MELODİ VE İMKAN VARDIR DAHA KULLANILIŞLIDIR,BAŞKA BİR HAT VARDIR AYNI SERVİSTİR DAHA AZ MELODİ SEÇME OLANAGI VARDIR ANCAK DAHA UCUZDUR,BU YÜZDEN DAHA AVANTAJLIDIR

YANİ DİĞER AÇILAN KONU DAHA KULLANILIŞLI,BENİM AÇTIGIM KONU İSE DAHA AVANTAJLI
    ÇOK BÜYÜK FARKLILIK VARDIR
    İSTERSENİZ ÖRNEKLERİ ÇOĞALTAYIM DAHA ANLAŞILIR OLUR

--------------- Ekleme ---------------

ŞİMDİ BİR HAT KULLANIŞ AÇISINDAN İYİDİR,ÇÜNKÜ KAPSAMA SORUNU YOKTUR BULUNDUGUNUZ BÖLGEDE DAHA RAHAT KONUŞURSUNUZ,E BİR HAT VARDIR HEM RAHAT KONUŞURSUNUZ HEMDE GÖRÜŞME ÜCRETLERİ AÇISINDAN HADA AVANTAJLIDIR
    BİR SERVİS VARDIR ÖRNEĞİN RİNGA SERVİSİ BİR HATTA DAHA FAZLA MELODİ VE İMKAN VARDIR DAHA KULLANILIŞLIDIR,BAŞKA BİR HAT VARDIR AYNI SERVİSTİR DAHA AZ MELODİ SEÇME OLANAGI VARDIR ANCAK DAHA UCUZDUR,BU YÜZDEN DAHA AVANTAJLIDIR

YANİ DİĞER AÇILAN KONU DAHA KULLANILIŞLI,BENİM AÇTIGIM KONU İSE DAHA AVANTAJLI
    ÇOK BÜYÜK FARKLILIK VARDIR
    İSTERSENİZ ÖRNEKLERİ ÇOĞALTAYIM DAHA ANLAŞILIR OLUR
  17. bence Avea ama Vodafone da olabilir
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.