Öneri Hangi Plartfomda Telefon Almaliyim

Sponsorlu Bağlantılar

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Plartfomda Telefon Almaliyim
Sorum bu 600 e oyunlari en azindan cok az kasma ile oynatacak bir telefona ihtiyacim var androidde huawei g610 wp lumia 630 525 gibi modeller var yada ikinci el lumia 820 gibi wp ye mi yonelmeli butceme gore wp mi yoksa android mi daha iyi performans verir butce 600 %95 ustune cikamayacagim

santouryuu

santouryuu

Üye
Oyunlari wp oynatir ama platformdaki oyunlar sana Yetermi Bilmem

santouryuu

santouryuu

Üye
Wp hosuna gitmezse motog bak derim yada zorla kendini zenphone 5mantikli gibi

lazye

lazye

Üye
Moto g veya zenfone 5 kesinlikle :)

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Sorum bu 600 e oyunlari en azindan cok az kasma ile oynatacak bir telefona ihtiyacim var androidde huawei g610 wp lumia 630 525 gibi modeller var yada ikinci el lumia 820 gibi wp ye mi yonelmeli butceme gore wp mi yoksa android mi daha iyi performans verir butce 600 %95 ustune cikamayacagim

wp fazla kasmaz ama Android e göre çook az uygulama yelpazesi var Android aslında müthiş bir sistem ancak OS tamamen uygulamalardan oluştuğu için ve bu uygulamalar arka planda yani RAM de çalıştığı için cihazı yoran ve kastıran bir sistem ama sana tavsiyem Android

• Beğen
Tepkiler: nokia 603
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Guzel bir hort daha

ByEmre221

ByEmre221

Üye
lumia 525 iyi gider sana mağazada çoğu androiddeki oyun mevcut sen hngi oyunları oynarsın var mı bakıyım istersen

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler l525 hayran oldum ama su unlock olayi iste... Symbian da bile ozgurce oyun falan yuklerken wp bu konuda cok kafami karistiriyor (hack olayi ayri)

lazye

lazye

Üye
Ya bence almayın wp oyun oynayacaksiniz hic tavsiye etmem :)

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
dogru hep parali oyunlar bana bi asphalt 8 modern combat 4 falan yeter baktim olmuyor bi huawei alir cikarim isin icinden :D

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
wp güzel değiğl skıcı sanki

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
biraz bana da oyle geliyo gorsellik acisindan symbian bile onde wp dan ama 8.1 deki arka plana duvar kagidi olayi bence sahane olmus

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
ByEmre221

ByEmre221

Üye
dogru hep parali oyunlar bana bi asphalt 8 modern combat 4 falan yeter baktim olmuyor bi huawei alir cikarim isin icinden :D
mağazada bu oyunlar ücretsiz modern i bilmiyorm ama asphalt 8 parasız

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
android candır D:

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
ne dersiniz 600 e huawei g610 can midir 1.2 4 cekirdek mt6589 1 gb ram 4 gb micro sd ile 32 gb a kadar android 4.2.1 5 mp arka vga on kamera (kamerayla fazla isim yok hafif de olsa detay gostersin yeter)

ByEmre221

ByEmre221

Üye
kaç tl

lazye

lazye

Üye
MTK işlemci alınmaz bence

Ahmetbolat

Ahmetbolat

Üye
ne dersiniz 600 e huawei g610 can midir 1.2 4 cekirdek mt6589 1 gb ram 4 gb micro sd ile 32 gb a kadar android 4.2.1 5 mp arka vga on kamera (kamerayla fazla isim yok hafif de olsa detay gostersin yeter)
Ehh denenebilir bir cihaz gibi

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Moto G

fk555897

fk555897

Üye
Motorola Moto G öneririm. 600 TL civarında alacağın en performanslı telefon.

Üst Alt