Halk Oyununda Pantolon Düşerse!..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi
Halk Oyununda Pantolon Düşerse!..
HALK OYUNUNDA PANTOLON DÜŞERSE!..

Orta öğretim kurumları gençler halk oyunları yarışmasına katılan Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencilerinin Artvin yöresi oyunu oynarken Ömer Faruk Karagöz'ün belindeki pantolon düştü. Pantolonunu çekemeyen öğrenci, külot ile tamamladığı oyunun sonunda göz yaşlarını tutamadı.

Karagöz, Kırıkkale 17 Ağustos Spor Salonu'ndaki izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı. Gözyaşı dökerek salonu terkeden Karagöz'ü öğretmen ve arkadaşları teselli etmeye çalıştı. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Zengin, ödül töreninde öğrenci Ömer Faruk Karagöz'ü teskin etti. Zengin, pantolonunu çekmeden oyununu sürdüren öğrenciyi kutlayarak ödül verdi. Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi Ömer Faruk Karagöz, "Elimde olmayan nedenle bir anda pantolonum düştü. Bu sırada pantolonumu çekmem yanlış olurdu. Oyunun sonuna kadar öyle oynamak zorunda kaldım" dedi.

Yarışma sonunda Çorum Merkez Atatürk Lisesi 86.80 puanla birinci, Çankırı Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen lisesi 83 puanla ikinci oldu. Ömer Faruk Karagöz'ün oyun sırasında pantolonunun düşmesinin okuluna 6 puan kaybettirdiği belirtildi.

İşte o an...

mservank

mservank

Üye
Tüh yazık olmuş üzüldüm nasıl da utanmıştır yav:( 1. olacaklardı şimdi 6 puan kırılmsı fazla gibi çok kırmışlar

Yasminozz

Yasminozz

Üye
ayyy cnm yaaa utansa bile bozmadan devam etmiş... :) Allah kimsenin başına böyle şeyler vermesin...

delrico

delrico

Emekli Yönetici
bence de yarısmalarda da ole caktırmamalari lazım ama yine de helal olsun:oke:

CEREN

CEREN

Üye
dun tv de gordum çok komık bı durum ama çocugada helal olsun yanı hiç bozuntuya vermedı:oke:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
cok az kişi gurunu çiğneyip dewam eder
helal olsun

FerreT

FerreT

Üye
:kop::kop:

FerreT

FerreT

Üye
Böylede devam edilmezki hem çocuk istediği hareketleri yapamıştır..pantolan ayağına dolanmıştır :kop:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
bu arada arkadaslarıda pot kırmamıs
benim takımda birine böle olsa ben koparım oyun moyun oynayamam :D

hidayet

hidayet

Üye
büyük talihsizlik yazık olmuş :islik

yasirarslan

yasirarslan

Üye
çok yazık olmuş yaa:)

FerreT

FerreT

Üye
Aslında grup çaktırmadan gülüyor..yaw ne zaman bu konuyu görsem gülesim geliyor:kop:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
gülmemek eldemi :D

mservank

mservank

Üye
Gülmekten çok üzülmek gerekir kendi başımıza geldiğini düşündüğümüzde durumun ciddiyeti anlaşılır.:oke:

karides

Üye
bence komplodur bu komplo.

Evet, evet kesin komplodur. Arkadaşın Pantolon lastiği, giyildikten 2 dakika sonra kendi kendine eriyen özel bir malzemeden yapılmıştır. Çocukda giyerken anlamamıştır.

Komplo bu, kesin komplo

CanceR

CanceR

Üye
oyunu hala bırakmamış yaf :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt