Hafıza Kartından Sildiğiniz Bilgileri Geri Getirin (RESİMLİ ANLATIM)

Konu, 'Cep Telefonları Genel' kısmında akisim tarafından paylaşıldı. Okunma: 10493 | Cevaplanma: 10

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ayse sena bunu beğendi.
  2. emegine saglık nerden indirecegim link yok mu?

3. iyi bakalım sürümü yokmu

4. nerde link ya lütfen acil lazim eski fotolar

5. :hmmm link göremiyorum

6. link lazım blader fotolar gitti gidiyor tsk

7. teşekkürler

8. tsk ederim de link nerde

9. arkadaslar bu konuda bi sorumun var bendeki hafiza kartini benim telefonun disinda ne bu tur programlarin hicbiri ne kart okuyucular nede baska bi telefon goruyo. birtek usb kablosu ile bilgisayara baglaidgim zaman nokia pc suit ile aciliyo.acaba sorun nedir bana yardimci olursaniz cok sevinirim.simdiden yardimci olan arkadaslara cok tesekkurler...

Hafıza Kartından Sildiğiniz Bilgileri Geri Getirin (RESİMLİ ANLATIM) konusuna benzer içerikler

1. hafıza kartınızdan sildiğiniz dosyaları bulabiliyorsunuz.... ( 8 Ağustos 2007 | S60 Dosya Yöneticiler (File Manager) )

bu program sayesınde hafıza kartından sildiğiniz dosyaları bulabiliyorsun tekrar.ama 10-15 gun ıcınde...bende yeni kullanıyorum.öğrendıkce bılgılendırırım. emege saygı arkadaslar
  2. PenDrive - Hafıza kartınızdaki veriler kaybolduysa, geri getirin . ( 11 Nisan 2008 | Yararlı Bilgiler ve Dökümanlar )

Arkadaşlar hafıza kartından Verileniz isteğiniz dışında kaybolursa canınızı sıkmayın artık. verdiğim programla kaybolan verilerinizi geri getirmeniz mümkün. Bu anlamda bir çok program denedim ancak hiç biri bunun kadar başarılı sonuç vermedi.
  3. PenDrive - Hafıza kartınızdaki veriler kaybolduysa, geri getirin . ( 11 Nisan 2008 | Cep İçin PC Programları )

Arkadaşlar hafıza kartından Verileniz isteğiniz dışında kaybolursa canınızı sıkmayın artık. verdiğim programla kaybolan verilerinizi geri getirmeniz mümkün. Bu anlamda bir çok program denedim ancak hiç biri bunun kadar başarılı sonuç vermedi.
  4. Hafıza Kartına Format Atmak Resimli Anlatım-Hafıza Kartının Şifresini Unutan,Sorun Yaşayanlar için ( 6 Mart 2010 | Nokia S40 ve Java Destek )

Evet Arkadaşlar Hafıza Kartının Şifresini Unutanlar yada Sorun Yaşayanlar için Size Hafıza Kartına Format Atmayı Öğreteceğim, Bir Teşekkür Ederseniz Makbule Geçer:oke: ÖNCE BURAYA TIKLAYARAK PROGRAMI İNDİRİN Şimdi Size Gösterdiğim Resimde...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
31 Temmuz 2015 Cuma - 6:03:27