Hafıza Kartı Sorunu Acil YARDIMM!!!!!!!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksi

Aksi

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza Kartı Sorunu Acil YARDIMM!!!!!!!!!!!!!!
MRB ARKDSLAr

Hafıza kartındakı resımlerı pc e atmak ıcın KART okuyucuya taktım fakat dırek bıcımlndr dedı :S
tekrar ıcındekı dosyaları resımlerı nası alabılırım.
bırı akıl wersın delı oldum..:off:

kuvars10

Üye
Biçimlendirdiysen tüm veriler silinmiştir geri dönüşü yoktur.Birnevi formatlanmıştır hafıza kartı.

Aksi

Aksi

Üye
    Konu Sahibi
daha bıcımlendrmedım ıste. bıcımlendrınce duzelır zaten onu bılıorum. ama ıcındekıler gıder.ben kurtarmayı soruorum :S​

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
pc suite ile alsana..

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
ya da bluetooth ile gönder pc.ye
İşini gördükten ve önemli dosyaları aldıktan sonra da biçimlendir

izmirligenc

izmirligenc

Üye
nadir hocanin dedigini yap birde bicimlendirmeyi iptal yokmu :hmmm iptal etsen tahminimce ulasirsin fazla oynama kartlar naziktir icindekiler gider pc suite ile al

Aziz™

Aziz™

Üye
yada başka bir telefon varsa ona bluetooth ile gönder o yoksa başka bir hafıza kartını tak eski hafıza kartındaki resimleri telefon hafızasına atıp varsa başka hafıza kartına yükleyip ordan akttar bilgisayarına

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Kartı telefona tak PC Suite ile bilgisayara at içeriği bu olmazsa BlueTooth ile at. Eğer ki kartı telefon görmüyorsa CheckDisk yap bilgisayardan bu halde de açılmıyorsa kart Google Amcayı kullan.

Aksi

Aksi

Üye
    Konu Sahibi
suan ewde deılım ewe gıdınce denıcem ama pc suite nası gorcek :S yanı telefon hafıza kartını gormuo nası atcam ordan .

sinan_baran

Üye
tlf num 6500 kaçak hafıza kartımı şifreledi türkçe menüsü yok azeri diliyle kullanıyom hafıza kartı simgesi görünüyo ama kilitli ben şifre koymadım çok önemli bilgilerim var lütfen yardımcı olurmusun yılmaz fatih kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...