hafıza kartı disk yazmaya karşı korumalı hatası çözümü

Konu, 'Symbian Destek' kısmında okkankaya tarafından paylaşıldı. Okunma: 22442 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. arkadaşalar hafızakartım disk yazmaya karşı korumalı hatası veriyor bilgisayardan birşey atamıyorum ve biçimlendiremiyorum küçük bir program buldum ama aynı hatayı halen veriyor programın üstüne tıklayıp bilgisayarı yeniden başlatıp açınca oluyor demişlerdi ama daha sonra olmadı arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden teşşekkür ederim:(

mostwanted_2009 bunu beğendi.

2. kardeş kart okuyucunun sol tarafında bir düğme var aşağı yukarı gider o kilit düğmesidir onu yukarıya kaldır onu aşağıya almışsın..yani kilitlemişsin tamam mı?

3. Teşekkürler

4. Kardeş ne kadar teşekkür etsek sana azdır !

5. arkadaşlar hafıza kartı korumalı diyor yani bir gb hafızaya 129 müzik alıyor ama daha fazla almıyor korumalı diyor ne yapmam gerekiyor yardımcı ollursanız sevinirim

6. birader obeno düğmeyi yukarı aldım ama hala bende krumalı diyor ne yapacağımı şaşırdım valla usb security diye bi program önerdiler ser ial bulamadım bulduklarımın hepsi geçersiz bi yardımcı olursanınz sevinirim

7. teşekkürler

8. telefondan hafıza kartının üzerine gelin seçeneklerden şifreyi kaldırın muhtemelen şifre vardır..

9. arkadaşlar ben bugün kart okuyucu aldım telefona takılan küçük kartı takıyorum biçimledir diyo basıyorum biçimlendirilmiyo yardıma gidin diyo ama fotoğraf makinasına takılanı da okuyor.. noolur yardın eddinnn.......

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben bugün kart okuyucu aldım telefona takılan küçük kartı takıyorum biçimledir diyo basıyorum biçimlendirilmiyo yardıma gidin diyo ama fotoğraf makinasına takılanı da okuyor.. noolur yardın eddinnn.......

10. çok teşekkürler.. fazlaca yazmışsın "rica ederim" diye.. buna da yazıp yorulmayasın.. böyle güzel çalışmalar için yorulmanı tercih ederim :)

11. Nadir Kardes Allah Razı olsn ..Delirmeye baslıcaktm dmek bu kdr kolayms :D Allah razı olsn :D:D

12. tşkler ama olmadı

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. hafıza kartı disk yazmaya karşı korumalı hatası çözümü

,
  2. hafıza kartı yazma koruması nasıl kaldırılır

,
  3. hafıza kartı koruma kaldırma

,
  4. Disk koruma yazmayı kaldırma,