hafıza kartı disk yazmaya karşı korumalı hatası çözümü

Konu, 'Symbian Destek' kısmında okkankaya tarafından paylaşıldı. Okunma: 24214 | Cevaplanma: 13

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hafıza kartı disk yazmaya karşı korumalı hatası çözümü

arkadaşalar hafızakartım disk yazmaya karşı korumalı hatası veriyor bilgisayardan birşey atamıyorum ve biçimlendiremiyorum küçük bir program buldum ama aynı hatayı halen veriyor programın üstüne tıklayıp bilgisayarı yeniden başlatıp açınca oluyor demişlerdi ama daha sonra olmadı arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden teşşekkür ederim:(

Yazan: okkankaya
    mostwanted_2009 bunu beğendi.
  2. kardeş kart okuyucunun sol tarafında bir düğme var aşağı yukarı gider o kilit düğmesidir onu yukarıya kaldır onu aşağıya almışsın..yani kilitlemişsin tamam mı?

3. Teşekkürler

4. Kardeş ne kadar teşekkür etsek sana azdır !

5. arkadaşlar hafıza kartı korumalı diyor yani bir gb hafızaya 129 müzik alıyor ama daha fazla almıyor korumalı diyor ne yapmam gerekiyor yardımcı ollursanız sevinirim

6. birader obeno düğmeyi yukarı aldım ama hala bende krumalı diyor ne yapacağımı şaşırdım valla usb security diye bi program önerdiler ser ial bulamadım bulduklarımın hepsi geçersiz bi yardımcı olursanınz sevinirim

7. teşekkürler

8. telefondan hafıza kartının üzerine gelin seçeneklerden şifreyi kaldırın muhtemelen şifre vardır..

9. arkadaşlar ben bugün kart okuyucu aldım telefona takılan küçük kartı takıyorum biçimledir diyo basıyorum biçimlendirilmiyo yardıma gidin diyo ama fotoğraf makinasına takılanı da okuyor.. noolur yardın eddinnn.......

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben bugün kart okuyucu aldım telefona takılan küçük kartı takıyorum biçimledir diyo basıyorum biçimlendirilmiyo yardıma gidin diyo ama fotoğraf makinasına takılanı da okuyor.. noolur yardın eddinnn.......

10. çok teşekkürler.. fazlaca yazmışsın "rica ederim" diye.. buna da yazıp yorulmayasın.. böyle güzel çalışmalar için yorulmanı tercih ederim :)

11. Nadir Kardes Allah Razı olsn ..Delirmeye baslıcaktm dmek bu kdr kolayms :D Allah razı olsn :D:D

12. tşkler ama olmadı

hafıza kartı disk yazmaya karşı korumalı hatası çözümü konusuna benzer içerikler

1. Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! ) ( 25 Kasım 2007 | PC-Yazılım Destek )

Hafıza kartımı (MMC "tırnak yok" )kart okuyucuya takdığım zaman eskiden okuyordu ancak dün taktıgımda video klasörünün ismni değiştirmek istedigimde soyle bir hata verdi.Sonra diğer dosyaları silmeyi denedim oda olmadı hata şu ; [IMG]...
  2. Hafıza Kartı - Disk yazmaya karşı korumalı hatası ( 12 Nisan 2009 | Samsung )

--------------- Ekleme --------------- Arkadaşlar ben hafıza kartına pcden bişey atamıyorum böyle bişey çıkıyo ne yapmalıyım?
  3. Hafıza Kartı Sorunu [(Card reader) Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası !! ] ( 24 Mayıs 2011 | PC Donanım Teknik Yardım )

Arkadaşlar forumda bu sorunlara bir çok cevaplar verilmiş ama ben en iyisi tek bi yerde topluyayaım dedim verdiğim yöntemlerden biri %100 sorununuzu çözecektir.. :oke: Şimdi çözüm yollarını yazıyorum... 1.Eğer mikro sd hafıza kartını adaptor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
01 Ağustos 2015 Cumartesi - 4:28:32