Aksiyon GTA V - First Person (PS4, Xbox One, PC)

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunu hangi bakış açısı ile oynarsınız?

• Tabi ki 1st Person!!

Kullanılan: 9 81.8%
  • orjinalliğe sadık kalırım 3rd Person devam...

Kullanılan: 2 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    11
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
GTA V - First Person (PS4, Xbox One, PC)
evet arkadaşlar, Rockstar Games tarafından oyunun PS4, Xbox One ve PC sürümlerine çıkacak olan oyunun First Person bakış açısı modu ile geleceği doğrulandı ve bu da tanıtım videosu.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Adamlar boşuna bu kadar bekletmemişler bizi :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve B.A.R.O.N

furkankaya559758

Üye
Bir an önce bilgisayara gelse de oynasam.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
    Konu Sahibi
konuya bir kaç ekran görüntüsü eklenmiştir

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Vaoov artık yeni sistemimde oynamak sabırsızlanıyorum kesinlikle muazzam olmuş :eller:
PC için çıkış tarihi kaçtı acaba ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aynı Lumia :D

• Beğen
Tepkiler: ceza87
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Pc ye yüklerim artık ps3 çıkmayacak ama... :(

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
call of dutye benzemiş ama güzel olmuş yinede

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bu sefer güzel yaptılar Gta 4 gibi sorunlu olmaması için bu kadar beklettiler heralde. Ama oyun gerçekten olmuş

• Beğen
Tepkiler: ceza87
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Bu sefer güzel yaptılar Gta 4 gibi sorunlu olmaması için bu kadar beklettiler heralde. Ama oyun gerçekten olmuş
optimizasyonu bu sefer güzel olacak gibi :) sence en düşük nasıl sistem ister

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
optimizasyonu bu sefer güzel olacak gibi :) sence en düşük nasıl sistem ister
Zaten o sebeple beklettiler gta 4 porttu resmen. O nedenle çok sorunlu oldu. Bunu harbi harbi yazıyorlar :) İlk başta sorunlu çıkabilir. Çünkü herkes çok sabırsız. Artık platformlarda çoğaldı o yüzden önceki gibi bi pc bi ps gibi olmuyor xbox falanda var. Bana sorarsan sistem gereksinimi baya yüksek olacak. Çünkü oyun gerçekten kalite.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bundan on sene önce olsaydı, paraya kıyıp sırf bu tür oyunlar için sistemi değiştirirdim :D

Ama artık masraflar o kadar arttı ki, mause elimin altında "Abi yeter artık, çektirme sağa sola çek elini üstümden." diye yalvarıyor, onu değiştirmeye fırsat bulamıyorum :ehe

Şaka bi tarafa Nisan Mayıs gibi yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum, o zamana kadar bekleyecek oyunlar :D

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
Zaten o sebeple beklettiler gta 4 porttu resmen. O nedenle çok sorunlu oldu. Bunu harbi harbi yazıyorlar :) İlk başta sorunlu çıkabilir. Çünkü herkes çok sabırsız. Artık platformlarda çoğaldı o yüzden önceki gibi bi pc bi ps gibi olmuyor xbox falanda var. Bana sorarsan sistem gereksinimi baya yüksek olacak. Çünkü oyun gerçekten kalite.
bekletme sebepleri ps4 Xbox one sürümünden de para kazanmak için bence sistem gereksinimleri mp3 gibi olur büyük ihtimal yada az daha yuksek

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
%99 oynayamıcam ;( bu çok sistem ister ama oyun süper

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
minimum 2.5 ghz çift çekirdek işlemci 1 GB 128 bit gddr3 ekran kartı 3 RAM ile en kotu lowda akıcı oynarsin
4 ram, 1.5 ekran kartı (intel HD) galiba 2.3 ghz falandı kassa yine oynarımda neyse deniycem bakalım inşallah kaldırır kassa yine oynanır bu oyun zevki az kaçar ama bu kamerayla motor sürmek fenaa zevk verir bide boyutu kaç gb bunun?

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
4 ram, 1.5 ekran kartı (intel HD) galiba 2.3 ghz falandı kassa yine oynarımda neyse deniycem bakalım inşallah kaldırır kassa yine oynanır bu oyun zevki az kaçar ama bu kamerayla motor sürmek fenaa zevk verir bide boyutu kaç gb bunun?
ekran kartı Intel hd grafikse oyunu unutun hocam

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
ekran kartı Intel hd grafikse oyunu unutun hocam
işte bu yüzden oynayamıcam dedim HD grafiks kadar saçma bi ekran kartı görmedim 1,5 gb yazıyo ama 512 mb ramın yaptıklarının yarısını bile yapamıyo
peki ekran kartı alıp pc ye bağlasam (pc laptop olunca değişmiyo ama çift ekran kartı kullanılabiliyo diye biliyom) diğer ekran kartını aktif yapsam (mesela n-vidia) oynatır mı?

Üst Alt