• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

GTA V, Amazon’da PC için listelendi

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rockstar Games tarafından geliştirilen Grand Theft Auto Serisi, dünya genelinde büyük bir başarı yakalamış durumda. Bir çok GTA oyunu sunan Rockstar Games, şu anda yeni oyunu Grand Theft Auto V üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.
Daha önce Grand Theft Auto‘nun sadece konsollar için geleceği bilgisi gelmişti. Hatta daha önce haberini de verdiğimiz gibi PC oyuncuları, GTA V oyununun PC platformu içinde sunulması için internet üzerinden imza kampanyaları da düzenlemişti.

RockStar‘ın önce konsollar için oyununu sunarak, daha sonra PC için port ettiğini biliyoruz. GTA V’de de oyun devi benzer bir politika izleyebilir. Henüz Rockstar Games tarafından oyunun PC sürümünün geleceği resmi olarak açıklanması. Ancak PC sürümü büyük perakende satıcısı Amazon üzerinden listelendi bile.

Grand Theft Auto V PC versiyonu, Amazon Almanya‘nın sitesinde 59.99€‘dan listelendi.

Legendary.

Legendary.

Üye
Geliceğinden hiç umudumu kesmedim zaten :D
Ayrıca GTAV hakkında baz şeyler okudum oyun çok geniş bir alanda olacakmış..100lerce etkinlik vs :D

Ama oynayamıycam somuru: :tşk:

fk555897

fk555897

Üye
Ben bu oyunda daha fazla şey bekliyorum özellikler açıklansa iyi olurdu. Bir de oyunda yapabileceklerimiz.