Uygulama Google Play Store Baglanti Sorunu Kolay Cozum 3 adimda

Sponsorlu Bağlantılar

Yardimci Ola bildimmi?

• Kullanılan toplam oy
    2

Xoxan

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Store Baglanti Sorunu Kolay Cozum 3 adimda
Merhabalar!
Google Play Storenin baglanti sorunu hatasinin kolay cozumunun yolunu resimlerle anlatmaya calistim
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yapilmasi gerekenler:
1.Uyguylamayi indirip kurun
2.Uygulamaya girin ve ekrana cikan ip adreslerini isaretleyip silin
3.Sorun Cozulmustur!

En Kolay Cozumdur!
Play Store:
Bilgisayar:

• Beğen
Tepkiler: VIP_TECH ve Dogus Pertez

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Programsız, dosya yöneticisinden
Kök>system>etc>hosts
Dosyasını silip telefonu yeniden başlatın. Bu şekilde de olur.

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Rootsuz telefonlarda ise yarar mi?

kralberk13

kralberk13

Üye
@Xoxan video ölü

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Zaten hata rootlu telefonlarda çıkıyor.
Ben telefonumu root etmistim belli bir sureden sonra root kaldirdim lakin bu hata geldim tekrar rootlayip hatayi gidermek istedigimde hic bi sekilde root yapamadim telefonu

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Ben telefonumu root etmistim belli bir sureden sonra root kaldirdim lakin bu hata geldim tekrar rootlayip hatayi gidermek istedigimde hic bi sekilde root yapamadim telefonu
Telefonunuzun modelini ve android sürümünü öğrenebilir miyim?

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Galacy S3 android 4.3
Kingo rootu dener misiniz. Bilgisayarınıza kurun telefonunuzda usb hata ayıklamayı açın. Sonrasında kablo ile bağlayın ve programdan otomatik rootu başlatın. Telefonunuz birkaç defa yeniden başlayacak ve root olacaktır. İşlem sırasında kesinlikle kabloyu çıkarmayın.

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Kingo rootu dener misiniz. Bilgisayarınıza kurun telefonunuzda usb hata ayıklamayı açın. Sonrasında kablo ile bağlayın ve programdan otomatik rootu başlatın. Telefonunuz birkaç defa yeniden başlayacak ve root olacaktır. İşlem sırasında kesinlikle kabloyu çıkarmayın.
Kingo root ile dendim artık telefonu gormuyor ve telefon rootlu diyor ki telefonda root yok. = kurulum yapmayı denedim ama malesef oda basarısız oldu. Verilerimin hepsi gitti

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Kingo root ile dendim artık telefonu gormuyor ve telefon rootlu diyor ki telefonda root yok. = kurulum yapmayı denedim ama malesef oda basarısız oldu. Verilerimin hepsi gitti
* Kabloyu kontrol edin. Bozuk olmadığından emin olun.
* (Bu kısım çok önemli) Usb hata ayıklamayı açtığınızdan emin olun.
* Rootlu diyor ise rootu kaldırıp tekrar rootlayın.
Diyebileceğim başka bir şey yok maalesef.

Son düzenleme:

Üst Alt