Uygulama Google Play Store ( Android Market) Wifi ile dosya indirme problemi

Sponsorlu Bağlantılar

94mert94

Üye
    Konu Sahibi
Google Play Store ( Android Market) Wifi ile dosya indirme problemi
Arkadaşlar 3g bağlantısı ile uygulama oyun vs. indirebilirken wifi bağlantısıyla indiremiyorum başına gelipte çözen yada çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok makbule geçer

karayel90

karayel90

Üye
Yeni android marketin sürümünü (Google Play Market)'i indirdiysen sorun olabilir böyle bişeyler olduğunu duymuştum yada farklı android market sürümlerini dene istersen

derlemedir

Üye
bende yardımı dokundu. deneyebilirsin :) [video=youtube;AF80bj7ycSw]http://www.youtube.com/watch?v=AF80bj7ycSw&feature=colike[/video]

06salih

Üye
dediğini yapıyorum fakat hala aynı indiriliyor diyor kalıyor

cukuleaks

Üye
Bendede aynı problem vardı. İlk önce mobille indirdim sonra wifi ile indirince kabul etti. Ya telefonu aç kapat bişeler yap uraş illa bi şekilde olur abi :oke:

mancukya

Üye
Data sismesi ile alakali bir olay yani Rom atma islerine girdiginizde Recoveryden 3 tane wipe olayini yapmayi akil etmiyorsunuz hic rom atmayin.

grihayalet

Üye
Arkadaşlar ben de aynı sorunu yaşadım, sorunu çözmenin tek yolu baglandığınız WiFi agını telefonunuzda statik İP olarak ayarlamak
Nasıl oluyor peki:

Her telefonda degişmekle birlikte aşağı yukar aynıdır

Ayarlar> Wi-Fi> Bağlandığınız hesaba uzun basarak ağ yapılandırmasını değiş> gelişmiş seçenekleri göster

bundan sonra İp numaramızı değişiyoz bilgisayardanyerel ağ bağl. özelliklerine girerek ip nosu, varsayılan ağ geçidi falan o bilgileri öğrenin.

• IP Adresi: 192.168.1.xx (bu bilgi kendi modeminize gore değişebilir bilgisayarın ağ bağ. özl. ögrenin)
  • Alt ağ maskesi: 255.255.255.0
  • Varsayılan Ağ Geçidi: 192.168.1.1 (bu bilgi kendi modeminize gore değişebilir bilgisayarın ağ bağ. özl. ögrenin)
  • DNS: 8.8.8.8
Ayarları bu şekilde kaydettikten sonra telefonunuzu yeniden başlatın hepsi bu kadar....

murat_83

murat_83

Üye
bende yardımı dokundu. deneyebilirsin :) [video=youtube;AF80bj7ycSw]http://www.youtube.com/watch?v=AF80bj7ycSw&feature=colike[/video]

Adam hiçbişiy yapmadiki anlatmaktan başka indjrme yoneticisine girdi ve geri çikti

harunimik

harunimik

Üye
Bn tam açıcam üstüne basıyorum açıyor 1saniye sonra ekran kararıyor ve atıyor ne yapabilirim nolur söyleyin telefonumun fabrika ayarlarını yüklemek istemiyorum bilen varsa ve cevap yazarsa sevinirim???

Üst Alt