Yardım Google play baglanti hatasi lutfen yardim edin!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

gnctrkcll1

Üye
    Konu Sahibi
Google play baglanti hatasi lutfen yardim edin!!!!!!
Merhaba, general mobile etab 4 (meb tableti) kullaniyorum. Fakat cihazdan sadece google playe baglanamiyorium. Her giris denememde ekteki hatayi ayorum. Bunun icin internetten 4.2 icin oogle play service uygulanalarini indirdim onlari kurdum fakat hala sorun cozulmedi. Yardimci olbilecek var mi

SHS

SHS

Üye
bağlantınızın iyi olduğundan emin olun google play'in önbelleğini ve verilerini silin

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
generallerde olan bir hata neler neler yaptım çözemedim çok uğraştım tek çare fabrika ayarlarına alman

007wolverine

007wolverine

Üye
root atip system app romeverı kur google playi kaldirip(ve onun uzantilarini) internetten google playi tekrar indirip o program ile tekrar sistem uygulamasi olarak kur :oke:

gnctrkcll1

Üye
    Konu Sahibi
Hosts u sildim. Verileri temizledim obellegi temizledim guncelleme kaldirdim foogle play sistemini tekrar yukledim dns ayarlarini deistirdim genede olmadi
generallerde olan bir hata neler neler yaptım çözemedim çok uğraştım tek çare fabrika ayarlarına alman
Fabrika ayarlarina donmek ise yaramqdi
root atip system app romeverı kur google playi kaldirip(ve onun uzantilarini) internetten google playi tekrar indirip o program ile tekrar sistem uygulamasi olarak kur :oke:
4.2icin google play servislerini indirdim root explolerla system/app klasorune kopyaladim senin dediinin farkli yontemi olan bu islem ise yaramadiCozumu yokmu bununn

007wolverine

007wolverine

Üye
:hmmm

gnctrkcll1

Üye
    Konu Sahibi
?Ne olacak simdi ???

007wolverine

007wolverine

Üye
islemcisi neya da bosver

çaminci

çaminci

Üye
Hiç olmadi mecbur alternatif marketlere yönel

NextWorld

NextWorld

Üye
Sanırım Hesapla Alakalı Normal Tarayıcıdan Google Oturumunu aç.
Tekrar Google Playe girmeye dene.
Bağlı olduğunuz wifi Sınırlı erişim veriyor olsa gerek.
Başka Modeme bağlanmayı deneyin.
Olmadı
Ayarlardan Google Hesabını silip Yeniden Giriş yapın sorun muhakkak çözülecektir.

gnctrkcll1

Üye
    Konu Sahibi
Hiç olmadi mecbur alternatif marketlere yönel
Marketoleri mecburen kullaniorum fakat oynadiim online oyunlarda vs ise yariordu
Sanırım Hesapla Alakalı Normal Tarayıcıdan Google Oturumunu aç.
Tekrar Google Playe girmeye dene.
Bağlı olduğunuz wifi Sınırlı erişim veriyor olsa gerek.
Başka Modeme bağlanmayı deneyin.
Olmadı
Ayarlardan Google Hesabını silip Yeniden Giriş yapın sorun muhakkak çözülecektir.
Tarayicidan oturum acmiyor gmail hesabima erisemiyorum google hesabini silip tekrar giris yaptim fakat gene ise yaramadiBBirde gmail hesabima giris yapamiorum sorun nedir acaba???

NextWorld

NextWorld

Üye
Bağlantıda sorun var farklı wifi deneyin

NextWorld

NextWorld

Üye
Bilemiyorum fakat sorun Gmaile bağlanmamadır.
Bu şekilde arama yapın.

Nurullah68300

Üye
Merhaba, general mobile etab 4 (meb tableti) kullaniyorum. Fakat cihazdan sadece google playe baglanamiyorium. Her giris denememde ekteki hatayi ayorum. Bunun icin internetten 4.2 icin oogle play service uygulanalarini indirdim onlari kurdum fakat hala sorun cozulmedi. Yardimci olbilecek var mi

Bu hata olması normal. Tablete root attıysanız veya mdm yi sildiyseniz sonra tableti kullandıysanız canınızın sıkıntısından tableti formatlarsanız böyle olur. Mdm yi silerken play store ın bağlantısını da silmiş oluyorsunuz. Tüm yöntemleri deneseniz bile play store in çalışması imkansız. Benimkide öyle oldu. Şuan APTOİDmarket i kullanıyorum. Bence APTOİDE i indirin. Paralı uygulamaları da bedavaya indirirsiniz. Yada benim siteden indirin benim sitede pek oyun yok. Boş yere uğraşmayın play store ın çalışması imkansız
Bu hata olması normal. Tablete root attıysanız veya mdm yi sildiyseniz sonra tableti kullandıysanız canınızın sıkıntısından tableti formatlarsanız böyle olur. Mdm yi silerken play store ın bağlantısını da silmiş oluyorsunuz. Tüm yöntemleri deneseniz bile play store in çalışması imkansız. Benimkide öyle oldu. Şuan APTOİDmarket i kullanıyorum. Bence APTOİDE i indirin. Paralı uygulamaları da bedavaya indirirsiniz. Yada benim siteden indirin benim sitede pek oyun yok. Boş yere uğraşmayın play store ın çalışması imkansız
Yazdığım metin GENERAL MOBİLE E-TAB 4 İçindir

alierenekinci

Üye
Kardeşim iyi oku çözüm kesin!
Simdi wifi göstergesi gri renkte ise sen bu hayati aliyorsun demektir.....
Tableti sifarladigin halde düzelmedi ise internete baglanamadiysan.
Freedom yüklendikten sonra bu hayati aldiysan (e tab 4 fabrika çikisi bozuk wifi onemsemeyin)
Robot exporler indir.... İnternette var google play acilmiyor zaten.. Nurullah arkadasimiz dediği pek doğru bulmuyorum....
System sen etc dosyasına gir orada höst atli dosyayi sil ... Silemezsen yukarıda bir tuş var bir kere tikla root izni verir ve sen dosyayi silersin .... Önemli tabletin rootlu olması gereklidir