Google Galaxy Nexus I9250 Kısık Ses Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Google Galaxy Nexus I9250 Kısık Ses Sorunu
Arkadaşlar Güncellemelerle giderildiğini duydum ama bende bir fark yok ses duyulmayacak kadar az çıkyor recovery vb ile bana yardımcı olabilirmisiniz .

turkishield

turkishield

Üye
duyulmayacak kadar az mı ? yoo bende de aynı telefon var orijinal romda gayet normaldi ses(duyulmayacak kadar değil en azından) şimdi CMye geçtim ses arttı farkedilecek derecede..yani gayet yüksek diyebilirim(odadaysa telefon sesi mutfaktan duyabiliyorum en azından :) ) bence donanımında bi sorun olma ihtimali yüksek gibi

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
duyulmayacak kadar az mı ? yoo bende de aynı telefon var orijinal romda gayet normaldi ses(duyulmayacak kadar değil en azından) şimdi CMye geçtim ses arttı farkedilecek derecede..yani gayet yüksek diyebilirim(odadaysa telefon sesi mutfaktan duyabiliyorum en azından :) ) bence donanımında bi sorun olma ihtimali yüksek gibi
Duyulmayacak kadar değil ama ses az yükseltmek için ne yapmak lazım yardımıcı oluırmusun?

turkishield

turkishield

Üye
arkdaşa katılıyorum ses kısık falan değil gayet normal bi ses bence CM ile gayette yükseliyo yani dahada artarsa hoparlör patlar heralde artık :)