Tavsiye Gm Discovery & Xperia L

Sponsorlu Bağlantılar

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
Gm Discovery & Xperia L
2 telefon arasında kaldım

Hız
şarj süresi
max. kaç sene kullanılabilir
oyunlardaki kasma durumu
kamerası hangisinin iyi
Ekran büyüklüğü hangisinin büyük

- - - Eklendi - - -

Veya bu telefonlar haricinde max 700-800 tl ye bunlardan daha iyi tavsiye ettiğiniz telefon var mı ?

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
gm discovery-- xperia l
1.2 ghz quad core - 1.0 ghz dual core
ram kapasiteleri aynı
kullanıma bağlı olarak 3-4 sene kullanılabilirler
ancak kasa kalitesi olarak gmd kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim s3 ile aynı düzeyde, yani sony biraz daha kasa kalitesine önem veriyor.
4gb hafıza-- 8 gb hafıza
4.7" --- 4.3" ekran
şarj süreleri her akıllı telefonda olduğu gibi yoğun kullanımda yaklaşık 1 gün sürelidir.
iki telefonunda kamera kalitesi 8.0 mp + flaşlı elbette
powervr sgx 544 ekran kartına sahip gm discovery bu nedenle en ağır oyunları dahi rahatlıkla çalıştırabiliyor, oyun performası ile göz önüne çıkıyor zaten gmd diğerini bilmiyorum dostum.
bu şekilde kıyaslayacak olursak ve markaya para yatırma gibi bir takıntın yoksa gmd ideal f/p ürünüdür.

• Beğen
Tepkiler: gulbeyaz
Buğra

Buğra

Admin
Elbette general mobile discovery daha üstün bir telefon :spr

• Beğen
Tepkiler: Özkan Ç.
AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
GM Discoveryde ölü piksel sorunu ve destekleme sorunu varmış garantide falanda sorun olabilir diye tereddüte düştüm.Kamerası ileride tozlanma sorunu yaşarmı bilmiyorum Yoksa iyi seçim olabilirdi.

Buğra

Buğra

Admin
GM Discoveryde ölü piksel sorunu ve destekleme sorunu varmış garantide falanda sorun olabilir diye tereddüte düştüm.Kamerası ileride tozlanma sorunu yaşarmı bilmiyorum Yoksa iyi seçim olabilirdi.
Ölü pixel yeni partilerde yok size daha önce söylemiştim kamera neden tozlansınki? Garanti 2yıl telpa garantılı daha ne olsun

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can
seco_can_can

seco_can_can

Üye
yorumları mış miş diye yapmayın 3 ay oldu alalı bir kere problem yaşamadım discovery o paraya alınacak en iyi telefon kim ne derse desin hertürlü oyunu oynuyorum resim çekmesi süper video da aynen öyle marka takıntın yoksa al discovery kullan gitsin kendi adıma ben 3 aydır çok memnunum

• Beğen
Tepkiler: frkanyldz ve Buğra
AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
yorumları mış miş diye yapmayın 3 ay oldu alalı bir kere problem yaşamadım discovery o paraya alınacak en iyi telefon kim ne derse desin hertürlü oyunu oynuyorum resim çekmesi süper video da aynen öyle marka takıntın yoksa al discovery kullan gitsin kendi adıma ben 3 aydır çok memnunum

Mışlı konuşmamın sebebi bu telefonu daha önce almaMIŞ olmam ve çevreden duyduğum duyumlar sadece.
Fiyatına göre bencede iyi fakat burada bulunmuyor, getirtebilirmiyim bilmiyorum.
Ayrıca satarken sorun olur gibime geliyor, marka olmayan telefonu satmak zor sanırım

seco_can_can

seco_can_can

Üye
yanlış anlamayın ama ben satmak için almıyorum kullanmak için alıyorum tamam gm tutan bi marka değil ama biraz olsun bu model fark yarattı değişecek gibi piyasası benim görüşümce :)

kerem28yuksel

Üye
gmd :oke:

Invoke

Invoke

Üye
yanlış anlamayın ama ben satmak için almıyorum kullanmak için alıyorum tamam gm tutan bi marka değil ama biraz olsun bu model fark yarattı değişecek gibi piyasası benim görüşümce :)

Hep böyle fiyatlarda çıkarırsa, yolu açık olur :)

- - - Eklendi - - -

Xperia L güzel telefon sizi pişman etmeyecektir. Ancak;
GMD alırsanız 200-250lira civarı bir para cebinizde kalır.
GMD alırsanız daha iyi performans alırsınız. Donanımı daha üstün.
Xperia L alırsanız 200-250liranız daha gider, daha çok geliştirici desteği kazanırsınız, daha çok rom, mod bulursunuz. Oyunları ikisi de güzelce çalıştırır.
Bu arada xperialarında çok piyasası yok, vaktinde S3le aynı yıl piyasaya giren Xperia S bugün kaç lira 1000, S3 kaç lira 1000. S3e 1000lira verilir mi, veren var mı? var. Xperia S'e var mı yok. 800liraya aldığınız L'yi de çok iyi bir şekilde satamazsınız yani.

Elle tutulur tek artısı xdanın xperia developerı kaynaması, çok mu önemli? Bence değil.

HAM ZA

HAM ZA

Üye
inan bu telefon çıktı çıkalı bütün planlarımı bozdu :D dün elektro worldde gördüm gerçekten harika bi telefon s4 mini alayım diyorum bilmiyorum gm discovery nin fiyatı çok cazip geliyor yani benim için önemli olan şarjı gm discovery nin şarjı ne kadar gidiyor? s4 mini de 1900 mAh batarya var gm discovery de 1800mAh yardım edin :(

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
Aynen benimde planlarım bozuldu. Hem GM nin ekranı Sony den büyükmüş. Hemde forumda bu telefon için bir sürü olumlu yorumlar yapıldı, kararsızım.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
yalnız gmd 650tl oldu

kerem28yuksel

Üye
gmd 650 oldu ama gmd performansına göre cok iyi telefon

- - - Eklendi - - -

inan bu telefon çıktı çıkalı bütün planlarımı bozdu :D dün elektro worldde gördüm gerçekten harika bi telefon s4 mini alayım diyorum bilmiyorum gm discovery nin fiyatı çok cazip geliyor yani benim için önemli olan şarjı gm discovery nin şarjı ne kadar gidiyor? s4 mini de 1900 mAh batarya var gm discovery de 1800mAh yardım edin :(

gmd a7 işlemcimi ne var bu %50 tasarruflu o yüzden gmd daha iyi bataryası :oke:

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
arkadaşlar yanlış anlamayın ama ülke olarak markaya para gömmeyi seven bir milletiz diğer marka örneğin iphone 4s telefonunun maliyeti 300 tl olduğu bazı kaynaklar aracılığı ile açıklanmıştı ancak biz 2000 tlyi kafadan veriyorduk. Şimdi karşımıza bir fırsat çıkmış üst düzey donanımlı cihaz ucuz olarak falan illaki kurcalıyoruz almadan ön yargılı yorum yapan arkadaşlara söylüyorum paranızı markaya yatırıp çöpe atmayın. Araba değil bu alırken satışını düşünmeyin ve her zaman gmd diyorum :)

Üst Alt