GM Discovery root ve rom yardım

Sponsorlu Bağlantılar

extazyboy

extazyboy

Üye
    Konu Sahibi
GM Discovery root ve rom yardım
Arkadaşlar uzun sure düşündüm ve root yapmaya karar verdim birçok yol var herhalde hangisi kolay ve sorunsuz olur ?
Bir gmd için en iyir ROM hangisi ? Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

deforze

deforze

Üye
Telefona frameroot u yükleyip install supersu yy seçip boromir dedikten sonra telefonu yeniden başlat telefon rootlu olur artik rootu kaldırmak içinde ayni programdan unroot diyip boromir diyorsun

• Beğen
Tepkiler: extazyboy
extazyboy

extazyboy

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim çok sağol güzel bir ROM önerebilir misin peki ?

deforze

deforze

Üye
Ben hic room yuklemedim orjinalini kullanıyorum discovery e ROM yazan burakgon diye biri var onun ROM una bak google playde pittech diye geçiyor link vermek yasak olduğu için google dan pittech yaz bulursun

Buğra

Buğra

Admin
Rom herkesin tercihine bagli sana tavsiyem nexus v2 kurabilirsin yada bir kac gun beklersen ben guzel bir aosp rom uzerinde calisiyorum stabil sorunsuz olacak onu kullanabilirsin

extazyboy

extazyboy

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim çok saol :):)

extazyboy

extazyboy

Üye
    Konu Sahibi
Rom herkesin tercihine bagli sana tavsiyem nexus v2 kurabilirsin yada bir kac gun beklersen ben guzel bir aosp rom uzerinde calisiyorum stabil sorunsuz olacak onu kullanabilirsin

Tamam hocam takip edeceğim :)

deforze

deforze

Üye
Yeni konu acmadan sana sorayim twitter maalesef durdulurdu hatasi aliyormusunuz ?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
rom atmadan once imeini yedekle ben rom attim orjinal romuna dondurdum v6893 e ama gecersiz imei dedi bi sekilde duzelttim v6378e dondurdum calisti bnm tavsiyem rom atma kendi romunu kullan zenginlestir

extazyboy

extazyboy

Üye
    Konu Sahibi
rom atmadan once imeini yedekle ben rom attim orjinal romuna dondurdum v6893 e ama gecersiz imei dedi bi sekilde duzelttim v6378e dondurdum calisti bnm tavsiyem rom atma kendi romunu kullan zenginlestir
Boyle sorunlar çok çıkabiliyor mu yoksa düşük bir ihtimal mi ?

emreli01

emreli01

Üye
Telefona frameroot u yükleyip install supersu yy seçip boromir dedikten sonra telefonu yeniden başlat telefon rootlu olur artik rootu kaldırmak içinde ayni programdan unroot diyip boromir diyorsun
Ya arkadaşlar merak ediyorum bi kisi telefonu root attıktan sonra neden tekrar unroot yapsin ki zaten garantisi varsa garantiden çıkıyor sayaç die birşey varmış birde bilmeyen için o sayacı sifirlamakta mesele zaten

extazyboy

extazyboy

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadaşlar merak ediyorum bi kisi telefonu root attıktan sonra neden tekrar unroot yapsin ki zaten garantisi varsa garantiden çıkıyor sayaç die birşey varmış birde bilmeyen için o sayacı sifirlamakta mesele zaten
Unroot yapınca servis root yaptigini anlayamıyor diye biliyorum garanti geri geliyor herhalde

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Unroot yapınca servis root yaptigini anlayamıyor diye biliyorum garanti geri geliyor herhalde
unroot yapınca servis anlar yine rootladıgınızı bunu anlaması zor değil :) en temizi splash ile tekrar orjinal roma dönmek

extazyboy

extazyboy

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

Üst Alt