• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

General Mobile G777 : sihirli gözlükle sinema keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamgirls

dreamgirls

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile G777 : sihirli gözlükle sinema keyfi

Telefonun yanı sıra ipodlarlada uyumlu çalışan bir gözlük…

Cep telefonu teknolojisinde ilkleri mobil telefon kullanıcısı ile buluşturan Gençcell, General Mobile G777 ile yeni bir dönem başlatıyor. G777 mobil izleyici, Mis SMS ile size ait olan bilgileri korurken, kutusunda yer alan video gözlükleri ile istediğiniz her yerde sinema izleme keyfini yaşatıyor. CEBIT Fuarında görücüye çıkan General Mobile G777, 699 YTL fiyatla satışa sunuluyor.

Telefonda Sinema İzlediniz mi?

G777 ile artık istediğiniz filmi istediğiniz yerde sinema tadında izleyebilirsiniz. G777, 2GB hafızası ile istediğiniz filmi telefona indirmenize olanak sağlarken standart aksesuar olarak kutusunda yer alan video gözlükleri ile beyaz perdeyi cebinize taşıyor. G777 ile sinema cebinize taşınırken boş vakitleriniz keyifli anlara dönüşüyor.

Mobil izleyici özelliği ile bu telefon sadece size ait…

Dünyada bir ilke daha imza atan General Mobile, G777’de bulunan mobil izleyici özelliği ile telefonunuz çalınsa bile sizden başkasının kullanmasına izin vermiyor. G777’nin mobile izleyici özelliği telefon çalınıp başka bir kart takıldığında daha önceden telefona kaydettiğiniz numaraya bir mesaj göndererek durumu kullanıcıya bildiriyor ve telefonu kilitleyerek çalan kişinin kullanmasına izin vermiyor.

Sahibinden başkasının kullanamaması için tasarlanan G777 en sadık cep telefonu…

Mesajınız sadece size özel

G777’nin çarpıcı bir diğer özelliği ise gelen mesajları sizden başka kimsenin göremiyor olması. Sizin belirlediğiniz şifre ile “Mis SMS” menüsündeki mesajlarınızı sadece siz okuyabiliyorsunuz.

Arka plan sesleri ile nerede olmak isterseniz oradasınız

G777’nin hayatınızı kolaylaştıracak bir diğer özelliği ise telefonla konuşma sırasında arka plan seslerinin kullanılabilmesi. İster kayıtlı seslerden birini (otoyol, restoran vs.) isterseniz kendi kaydettiğiniz bir sesi konuşma sırasında aktifleştirebiliyor ve nerde olduğunuzu soranlara açıklama yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

Teknik Özellikler
95 gr ağrılık, WAP, GPRS, Bluetooth, 220 dakika konuşma 180 saat bekleme süresi, ses kayıt, titreşim, 3.0 megapixel kamera, 2.4", TFT, QVGA 320*240 Ekran, Arkaplan Sesleri, El Feneri, 2 GB Hafıza Kartı, MP3(MP3/WAV/AMR/WMA/AAC/AAC+), e-posta, USB Storage Bellek, T-Flash Kart desteği, JAVA Desteği, Video Oynatıcı (MPEG4,3GPP), Video Kaydedici, Ajanda, Takvim, Alarm, Titreşim, Dünya Saati, Kronometre, Hesap Makinesi, Oyunlar, USB Şarj.

farukhan

farukhan

Üye
yaa ben bu telefonun gözlük olayına bayıldım.. ama sadece bu özelligi yüzünden almam tabii ki,, cunku görüntülü konuşma özelliğini desteklemiyor..

biraz daha beklersek, her ikisini de içeren bir telefon çıkacak (belki vardır bile :) )

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Olağan Üstü Bi Telefon Bence:)

dj_falcon

dj_falcon

Üye
bence telefon guzelde ama biraz daha beklemenın faydası vardır

barabelli

barabelli

Üye
gercekten ruya gıbı bır telefon

arslansem

arslansem

Üye
Bu bi filmde hayaldi
Demekki gerçekleşmiş :ehe
Süper bişey ama

ouSahin

ouSahin

Üye
evet çok güzel bir telefon fiyatıda uygun 700 milyon civarı

bjkliaslan

bjkliaslan

Üye
bencede bu özelliklere güzel bi telefon ama yıneden benı aşar :(

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
general mobile aldı başını gidiyor helal olsun

faruk20127

Üye
güzel telefon

red2blades

red2blades

Üye
arkadaşlar bu tlfn hiç gzl deil skn almayın bakın bu tlf un markası bile duyulmadı general mobile diceksiniz ama deil o fabrikası bana sorarsanız almayın kamera bile yok ben baktımm :nono:

--------------- Ekleme ---------------

isterseniz buyrun bakın tlfncularda

ama yinede o gözlük süper yaaa ben onun için tlfn u alırım kardeş ... :D :coold:

ama resimde kamerası varr :(

anlamadımmmm :(

CanceR

CanceR

Üye
ya bu telefonu tvde ilk gördüm o gün annadım müthiş olduğunu ama muhlaka buda çürücektir yenisi çıktı mı eskisi çürüyo ;)

dreamgirls

dreamgirls

Üye
    Konu Sahibi
ya bu telefonu tvde ilk gördüm o gün annadım müthiş olduğunu ama muhlaka buda çürücektir yenisi çıktı mı eskisi çürüyo ;)

e bu bütün telefonlarda aynı zaten...;) yenisi çıkınca, eskisi unutuluyo...

iskarpin

iskarpin

Üye
299 YTL'ye Teknosadan aldım.
Memnunum.

ozerlife

ozerlife

Üye
haber ıcın sagol

g777murat

g777murat

Üye
ben 300 ytlye aldım çok memnunum

kamerası süper 15 tane oyunum var sorunsuz çalışan arkadaşlarım ilk başta gm'i tanımıolardı kesin dandiktir.dediler ama çok güzel gerçekten onlar da bayıldı

soltahan

Üye
valla bn reklm yapmıyıim ama hepsiburada.com dan aldım g777 2 yıl garantili ve gercekten güvenilir her telefonu ordan alırız su ana kadar bi sorun bile cıkmadı kargo ücreti 1 2 lira falan anca.. ayrıca siteye üte olursanız 248 degerindeki bu telefon 203 e düşüyo.. ben bu telefonu ordan aldım ve cok memnunum 3 ay oldu=)))) tavsiyeydi sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt