General Mobile Discovery Wifi Ve Bluetooth Kopma Sorunu Çözümü

Konu, 'General Mobile Android Yazılım' kısmında the_jolly tarafından paylaşıldı. Okunma: 9479 | Cevaplanma: 0

1. General Mobile Discovery Wifi Ve Bluetooth Kopma Sorunu Çözümü

Aslında bu br sorun değildir cihaz güç tasarrufu için bunları kapatmaktadır.Çözümü oldukça basit kendi güç tasarrufu modunuzu oluşturmak. Ayarlar-Güç koruması-Sistem güç koruması (kapalı) şekilde yaparsanız hiç bir kopma olmaz fakat fazla pil tüketir.hemen altında Özel güç tasarrufu menüsünden çalşmasını istedemediklerinizi seçerek pil tasarrufufu sağlayabilirsiniz.Ayrıca pil durumu % kaça düşdüğünde devreye girmesinide saçabilirsiniz.

Yazan: the_jolly
    Özkan Ç. bunu beğendi.

General Mobile Discovery Wifi Ve Bluetooth Kopma Sorunu Çözümü konusuna benzer içerikler

1. General Mobile Discovery Ekran Solma Sorunu Çözümü

Bilmeyenler için anlatayım.Yeni üretilen telefonlarda custom rom yüklediğinizde ekrandaki tüm renkler çok kötü soluyor ve status bar izi kalıyordu bu sebeple custom rom kullanılamaz hale geliyordu.Bir çok boot denemelerinden sonra en son olarak...
  2. Tavsiye GENERAL MOBİLE ÜZERİNE SU DÖKÜLDÜ VE WİFİ BLUETOOTH ÇALIŞMADI NEDEN

G.M DİSCOVERY ÜZERİNE SU DÖKTÜM VE WİFİ BLUETOOTH ÇALIŞMADI TELEFONCU ANAKARTTAN OLMUŞ DEEDİ AMA PEK İNANDIRICI GELMEDİ BANA BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.
  3. General Mobile Discovery Video Sorunu.

16 gb discovery'e Dizinin bölümünü atıp izlediğimde Hafif takılarak izliyorum ama göze çarpıyor Takılması. Aynı durum mxplayer vb. programlardada geçerli. En son vlc'yi indirip kurdum sıkıntı yok ama bu seferde diğerleri gibi görüntü kalitesi yok...
  4. General Mobile Discovery resetleme sorunu

En son bende yere vurup kıracam bu GMD yi ya, alalı 1 yıl oldu kendi kendine durduk yere kapanıp açılmaktan salak oldu telefon, room rot atmadım,atmayı düşünmüyorum, extra bişi yüklemedim, en stabil launcher s launcher diye araştırdım sadece o...
  5. Tavsiye General mobile discovery siliniyor sorunu

Beyler, kardeşimin telefonuna recovery modunda 4.4 kitkat güncellemesi yüklemek istedik normalde sistem güncellemesi kısmında geçersiz dosya hatası veriyordu. Yüklemesine yükledikte telefonu wipe data yapayım dedim yaptım siliniyor yazısında...
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 8:04:43