General mobile discovery ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

sadi etkeser

sadi etkeser

Üye
    Konu Sahibi
General mobile discovery ekran sorunu
Arkadaşlar general mobile discovery telefonumun ekranı kendi kendine bir yerlere basıp giriyor ve telefonun alttaki üç tuşuda(secenekler-ana sayfa-geri) etkisiz halde yanı işlemiyor. Telefona birkaç defa format attım ama fayda etmiyor. Bunun için yapabilecegim bir kalibrasyon ayarı falan varmıdır veya bunun için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Karavelaa

Üye
Arkadaşlar general mobile discovery telefonumun ekranı kendi kendine bir yerlere basıp giriyor ve telefonun alttaki üç tuşuda(secenekler-ana sayfa-geri) etkisiz halde yanı işlemiyor. Telefona birkaç defa format attım ama fayda etmiyor. Bunun için yapabilecegim bir kalibrasyon ayarı falan varmıdır veya bunun için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Şahsen bende kendi kendine işlem yapması varken garantiye yolladım. Eğer garanti süren hala geçerliyse gönder derim. ;)

dujuva

Üye
Ben kaç kere yolladim duzelmedi

kralberk13

kralberk13

Üye
arasıra bendede oluyo ekranı kilitliyorum açıyorum geçiyo

a_snmz

Üye
Ben bu sorundan ötürü telefonu 3 kez servise yolladım.3 defa ekran değişti ama sonuç maalesef aynı.ben yazılımsal olduğunu düşünüyorum.

Üst Alt