Genaral Mobile DTS Surf Telefon Kilidi

Konu, 'Diğer Cep Telefonları' kısmında konyali75 tarafından paylaşıldı. Okunma: 2284 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Genaral Mobile DTS Surf Telefon Kilidi

slm arkadaslar öncelikle böyle güzel bir paylasim platformu olusturdugunuz icin cok tskler ederim kuruculara

benim bi skintim var türkiyeden Genaral Mobile DTS Surf aldim sifir, ogluma verdim kullaniyordu
    sonr farkina vardimki kenara koymus kullanmiyor sordum sorusturdum dedi bana sifre soruyor telefonu actim baktim kitlitli telefon
    sifre soruyor 1122 denedim olmuyor 1234 vs 12345 felan hic olmuyor anlasilanki benim oglum tel kilidini degistirmis 13 yasinda kendisi
    simdikde hatirlamiyor bu telefona hard format atma imkanim varmi ? yada yenikten flashlamak mumkünmü ?

servis veremiyorum almanyada yasiyorum burdakinler bu telefondan anlamiyor :D

yardimlariniz icin simdikten cok tskler ederim

Saygilar Konyali75

Yazan: konyali75
  2. fabrika ayarlarına dön

Genaral Mobile DTS Surf Telefon Kilidi konusuna benzer içerikler

1. genaral mobile dst01 ( 5 Şubat 2008 | Cep Telefonları Genel )

dst01 telefonuma çeşitli program arıyorum.bana yardımcı olabilir misiniz? --------------- Ekleme --------------- arkdaşlar programları bilen yok mu?yardımcı olun yaw birazz
  2. GENERAL MOBİLE DTS diamond tuş kilidi ( 7 Kasım 2010 | Cep Telefonları Genel )

general mobile dts diamond telefonumda çok aradım fakat tuş kilidi ayrı veya tuş kilidi şifresi bulamadım bilenler yardım edebilir mi? eğer telefonda yoksa program önerebilir misiniz ? telefonumun çalıştıracağı. şimdiden teşekkürler
  3. genaral mobile g333 tus kilidi sorunu ( 6 Eylül 2011 | Diğer Cep Telefonları )

Arkadaslar telefon yenı gecdı elıme ama tus kilidini acamıyorum Acil Yardım lütfen :Ss ----------Eklendi @ 19:23:52 ---------- Yazıldı @ 19:05:32 ---------- arkadaslar ? ----------Eklendi @ 20:12:44 ---------- Yazıldı @ 19:23:52 ----------...
  4. genaral mobil slim ultemate telefon nasıl sizce ( 11 Ocak 2012 | Diğer Cep Telefonları )

genaral mobil slim ultemate telefon alcam alan varsa nasıl bir telefon iyimidir almamı tavsiye ediyormusunuz
  5. genaral mobile ( 17 Eylül 2013 | Android Genel )

slm arkadaşlar genaral mobile discovery var bende tek bir sorunum var mesaj yazarken tuşlarda titreşim var nasıl kapatabilirim?
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Ağustos 2015 Pazar - 4:27:50