Gece Uykudan Uyanip Sesler Duyma?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Gece Uykudan Uyanip Sesler Duyma?
Arkadaşlar Bazen Yaşıyorum Bu Olayı.Bir Akrabam Tanıdığım Uyuduğumda Sanki Bana Sesleniyor Ev Boş\Dolu Fark Etmiyor.Uyanıyorum Bakıyorum Etrafa Aklımı Yeni Toparlıyorum Yataktan Kalkıyorum Mesela Salondan Geldiyse Ses Oraya Bakıyorum Filan.En Son Saat Gece 04:00 Sularında Zİl Çaldı Gibime Geldi Uyandım Uyku Sersemiyim Tabi Sağ Tarafımdan Sol Tarafıma Döndüm Uyumaya Devam Ettim.Peşinden Ahmet Diye Bir Ses Duydum.Aklıma Gelen İlk Şey Kapıya Birisi Geldi Ev Ahalisi Müsait Değil Bana Seslendiler Kalk Kapıya Bak Dediler Gibisinden.Sonra Yataktan Kalktım Koşa Koşa Üzerimdede Kısa Kol Var Tabi Trabzonda Yağmursuz Hava Olmaz Dondum Bir Yandanda.Gittim Kapıya Elime Anahtara Attım Tam Çevirecektm Noluyo Dedim? Bu Saatte Birisi Çalsa Kapıya Israrlı Vurur Yoksa Kimin Ne Derdi Olur Ki Saat 4 De? Balkona Çıktım Oradan Evin Giriş Kapısına Baktım Kimse Yok Anladımki Cinler Oyuna Getirdi Beni Geri Söve Söve Yattım :ah Şimdi Asıl Soru Bu Cİnlerden Kaynakl Bişey Mi Yoksa Başka Bişey Mi? Rüya Değil O Kesin Yada Birisi Gerçekten Seslenmedi.Ev Ahalisinede Sordum Hiçbişey Yok. + Evde Tek İkende Yaşadım Bu Olayı.Yani Birisi Bağırmıyor Bana.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Abi sana tavsiyem Abdestsiz , ayet el kursi , amenarrasulu , 1 fatiha , 3 ihlas felak ve nas okuyup üstüne üflemeden yatmamam. Eğer geçmezse biraz araştır sebebini zira insanın başına gelen musibetler kendi eliyle islediklerinden dolayıdır.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Abi sana tavsiyem Abdestsiz , ayet el kursi , amenarrasulu , 1 fatiha , 3 ihlas felak ve nas okuyup üstüne üflemeden yatmamam. Eğer geçmezse biraz araştır sebebini zira insanın başına gelen musibetler kendi eliyle islediklerinden dolayıdır.
Okumak Her Zaman İyide Ne Bileyim Bir Yandan Üşeniyorum Bir Yandanda Yorgun Argın Oluyorum 100 Tane Bahanem Var Fakat Bu Sorunu Tek Ben Mi Yaşıyorum :D Abdestsiz Zaten Sakat O Ayrı Davada :D

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sadece siz yaşamıyorsunuz tabi ki de yaşayan vardır .

• Beğen
bilginyilmaz1907

bilginyilmaz1907

Üye
Arkadaşlar Bazen Yaşıyorum Bu Olayı.Bir Akrabam Tanıdığım Uyuduğumda Sanki Bana Sesleniyor Ev Boş\Dolu Fark Etmiyor.Uyanıyorum Bakıyorum Etrafa Aklımı Yeni Toparlıyorum Yataktan Kalkıyorum Mesela Salondan Geldiyse Ses Oraya Bakıyorum Filan.En Son Saat Gece 04:00 Sularında Zİl Çaldı Gibime Geldi Uyandım Uyku Sersemiyim Tabi Sağ Tarafımdan Sol Tarafıma Döndüm Uyumaya Devam Ettim.Peşinden Ahmet Diye Bir Ses Duydum.Aklıma Gelen İlk Şey Kapıya Birisi Geldi Ev Ahalisi Müsait Değil Bana Seslendiler Kalk Kapıya Bak Dediler Gibisinden.Sonra Yataktan Kalktım Koşa Koşa Üzerimdede Kısa Kol Var Tabi Trabzonda Yağmursuz Hava Olmaz Dondum Bir Yandanda.Gittim Kapıya Elime Anahtara Attım Tam Çevirecektm Noluyo Dedim? Bu Saatte Birisi Çalsa Kapıya Israrlı Vurur Yoksa Kimin Ne Derdi Olur Ki Saat 4 De? Balkona Çıktım Oradan Evin Giriş Kapısına Baktım Kimse Yok Anladımki Cinler Oyuna Getirdi Beni Geri Söve Söve Yattım :ah Şimdi Asıl Soru Bu Cİnlerden Kaynakl Bişey Mi Yoksa Başka Bişey Mi? Rüya Değil O Kesin Yada Birisi Gerçekten Seslenmedi.Ev Ahalisinede Sordum Hiçbişey Yok. + Evde Tek İkende Yaşadım Bu Olayı.Yani Birisi Bağırmıyor Bana.
Bilader Tamamen Psikolojik Bir Olay,Uyumadan Önce Video izliyormusun yada Daha Önceden seni çok etkileyen bir olay yaşadın mı?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bende uykuya dalma anında irkilme hatta sıçrama oluyor. Bazende uykuda yüksek sesle uyanıyorum şiddetli kabus oluyor ama hiç birşey hatırlamıyorum. Küçük yaşlarda kabuslar rüyamda görünürdü ama şimdi belki görüyorum ama uyanınca hiç birşey aklıma gelmiyor. En büyük korkuyu cerrah paşa da ameliyattan sonra uykuda başıma geldi. Zorla sakinleştirdiler. Bence elimizden geldikçe abdestli olmamız iyi olur. Ara sıra insi ve cinsi şeytanlardan korunmak için dua etmek süreler ayetler okumak gerek.

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sizin Sorununuz baya bir Ciddi Cok gecmeden En yakin Psikoterapist'e gidin. Bunlar cok önemli seyler Sizi baya Etkiliyecektir.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Sadece siz yaşamıyorsunuz tabi ki de yaşayan vardır .
İşte Acaba Piskolojik Bişeymidir Yoksa Gerçekte Olan Bişey Midir
Bilader Tamamen Psikolojik Bir Olay,Uyumadan Önce Video izliyormusun yada Daha Önceden seni çok etkileyen bir olay yaşadın mı?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Video Vs İzlemiyorum İçim Dişim Araç İçi Kamera Yada Aksiyon Kamerası Videoları Oldu Zaten :D Geçenlerde Ankarada Teyzem Seslendi Gibime Geldi.Ev Bom Boş Kimse Yok 2 3 Kere Ahmet Diye Seslendi Bana Ses Tonuda Aynı Yine Aynı Şekilde Kalktım Gittim Salona Kimse Yok Söve Söve Geri Yattım :D Ama Sabah Vakti Değildi O Zamanlar Tabi. 7 8 Gibi Bişiydi Sanırım.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
O olayı çözmek için diyorum üşenmeden okuyun üfleyin yatın gecmezse psikologa gidin .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bende uykuya dalma anında irkilme hatta sıçrama oluyor. Bazende uykuda yüksek sesle uyanıyorum şiddetli kabus oluyor ama hiç birşey hatırlamıyorum. Küçük yaşlarda kabuslar rüyamda görünürdü ama şimdi belki görüyorum ama uyanınca hiç birşey aklıma gelmiyor. En büyük korkuyu cerrah paşa da ameliyattan sonra uykuda başıma geldi. Zorla sakinleştirdiler. Bence elimizden geldikçe abdestli olmamız iyi olur. Ara sıra insi ve cinsi şeytanlardan korunmak için dua etmek süreler ayetler okumak gerek.

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O Irkılme Dediğin Banada Oluyor.Büyük İhtimalle Vucudun Yorgunken Oluyor.Onun Dindeki Açıklaması Ruhun Bedenden Ayrılmasıdır.Yani O Esnada Vucut Uyku İle Uyumama Arasında Gidip Geliyor O Yüzden Ruh Bedenden Çıkıp Geri Geldiği İçin Sırkılıyorsun.Bilim Adamları Vs Küçük Kalp Krizi Filan Diyorda Net Konuşamıyorum.Uykuda Yüksek Sesle Uyanıyorum Derken? Çığlık Atarak Mı Uyanıyorsun? Benim Teyzem Kalp Ameliyati Oldu.Ameliyat Enasında Kalbini Durdurdular Öyle Ameliyat Ettiler.Tabi Ameliyattan Sonradaki İlk 1 Ay Boyunca Hep Kabuslar Hep Çığlıkla Şıçramalarla Uyandı.Seninkide Acaba Bir Rahatsızlık Mı Yoksa Kabus Mu? Normalde Sabah Namazından Sonra Rüya Görürsen Onda Bir Fayda Bir Mana Aramak Doğru Değil.Daha Doğrusu Sabah Namazından Sonra yada Yatsi İle Sabah Namazı Arasında Gördüğün Rüyalarda Mana Aramak Gerek.Sabah Namazı Sonrasındaki Rüyalar Şeytan Rüyasıdır Sende Rüyayı Görüyor Unutuyorda Olabilirsin.Malum İnsan Bir Çok Rüya Görüyor Ama Yorgunluk vsden Dolayı Beyin Rüya Anında Yari Aktif Çalıştığı İçin Hatırlamak Mümkün Olmuyor Ancak 1 2 Saatte Bir Saat Kurup Uyandırılırsa İnsan O Şekilde Rüyalarını Hatırlayabilir Hayatındaki Adımlarına Yön Verebilir.
Sizin Sorununuz baya bir Ciddi Cok gecmeden En yakin Psikoterapist'e gidin. Bunlar cok önemli seyler Sizi baya Etkiliyecektir.
Cinler İle Alakalı Birşey Olduğunu Düşünüyorum Ben Daha Çok.Olaylar Genellikle Sabah Namazı Öncesinde Oluyor O Yüzden Aklıma Gelen İlk Şey Cinler. 2. Planda Piskolojik Bişeydir Diye Düşünüyorum.
O olayı çözmek için diyorum üşenmeden okuyun üfleyin yatın gecmezse psikologa gidin .
Her Zamanda Olan Birşey Değilki Mübarek Çözsem Besleme İle Yatıyorum.Süre Okumuyorum O Ayrıda Ne Bileyim.Bu Sıralar Cinlerle Alakalı Olaylarda Anlatılmıyor Çokda Araştırmıyorum Üstlerine Düşmüyorum Çözemedim Gitti.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.