garantiye gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
garantiye gönderme
arkadaşlar elimde 701 var sırf tuş takımı oynuyor ve tuşların alt tarafı gıcırdadığı için garantiye göndereceğim
nasıl göndereceğim nasıl yapacağım hiç bilmiyorum hiç garantiyle isim olmadığı için bi yardımcı olsanız

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
nerden aldın öncelikle

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
internetten

hidayet02

hidayet02

Üye
Bulunduğun Yerde Nokia Shop Varsa Oraya Götür. Kendin Götür...

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
büyükçekmece de var mi

- - - Eklendi - - -

ben yok diye biliyorum da

MersinNewYork

MersinNewYork

Üye
daha istanblda mı yaşıyonuz :D çıkın akdenize uçun kurtarın kendinizi

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
aldığım sitede kvk genpa brighstar netcell gibi garantisi var yazıyordu.bi sitedede nokıia kom a.ş garantisi yazıyorsa kvk vardır demiş.garantiyi nasıl yapacağım.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bataryanın altında nokia kominikasyon a.ş etiketi varsa nokıa care ,shop ,kvk ya verebilirsin

farukbekl

farukbekl

Üye
nokia shopa sakın verme oda bayiler gibi kvkya gönderiyor.. sen kendin kvk ya gönder.. kendi sitesinde nerede bulundukları yazıyor.. kendin gönderrirsen daha iyi ilgileniyorlar..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
büyükçekmece de yasiyorsan avcılar da Kvk servisi vardı benim bildiğim.oraya götürebilirsin.kargoya verip 1 gün kaybetme.

MücahitTokgöz

benim telfnu verdgmde nokia shoptaki adam bunu bana verme bana verirsen ilgilenmeyip 2.plana atıyorlar ilk kvk ya gelenleri yapıyorlarmış ve adam dedi şimdi teknik servisde 1 hafta sonra gelicek gidiş geliş süreleriyle sana 1 ay sürer dedi dedikleride doğru yani git kendin kvk yada genpaya ver taş çatlasa 2 hafta felannsürer heralde yani adamın demesine göre tabi...

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
telefonu kabul ederler mi kesin kargoyla yollamak istiyorum
yazılımda filan sorun yok sadece tuşların altı gıcırdıyor yeni telefon verirler mi ya da kabul eder mi garanti
gıcırti her gün deli ediyor beni

- - - Eklendi - - -

bakırköy de var ben de gidemem oraya çok zor

- - - Eklendi - - -

bide bu hafta göndersem bayrama kadar gelir mi

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
telefonu Yarın gönderiyorum fatura fotokopisi telefonun sorununu bi kağıda yazıp mng kargoyla göndereceğim
yalnız kutusuyla mi göndereceğim yoksa telefonu tek mi yollayacağım servis telefonu tek yollayabilirsiniz dedi sizce nasıl yollayayım

- - - Eklendi - - -

telefonu kargoyla göndericemde bi sorun olmaz dimi.elden verirken kağıt filan veriyolarmış.ben kargoyla vericem.telefonu geri alırken sorun filan çıkmaz dimi.bi yardım edin yav

- - - Eklendi - - -

bi yardım edecek yok muu

Alperen Şuayb

Üye
Sorun Olmaz Her Türlü Gönder

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Bu kadar basit ve bozuk sayılamayacak bir şey KVK tarafından kabul edilmez zannımca.. Yani alırlar ama sorun yok deyip geri verirler

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
yeni telefon vermeleri gerekecek o zaman 800lira para verdim gıcırti mi dinlicem

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
kilit tuşuyla sorunum yok ki tuşların altındaki plastik kısımla var

versino2

versino2

Üye
    Konu Sahibi
an itibariyle telefonu verdim servise.inşallah telefona zarar gelmeden düzelir sorun.tek korkum alt plastiği sökerken kapağın çizik aşınmış , kalkmış olmaması.inşallah alt kapağına filan zarar gelmeden iz filan kalmadan hallolur sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt