Telefon Tavsiyesi Galaxy W mi Xperia Neo mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W mi Xperia Neo mu ?
İkisi de 3.7 inc ekrana sahip benim için yeterli bir ekran. Neo'da yüksek olarak gördüklerim kamera-hdmi çıkışı. Galaxy W'de ise işlemci. Benim yapmak istediğim aveanın 19 liralık paketine geçmeyi düşünüyorum 1 Gb internet içinde. Yani tarayıcı performansı biraz daha ön planda. Hangisini almalıyım ? Tabi özellik olarak neo daha ilgi çekici geliyor (özellikle kamera) bana ama ics sürümü sanırım neoda kesin galaxy w'de kesin değil bununla ilgili bir bilgisi olan var mı ? ICS gelcekse galaxy w almayı düşünüyorum siz ne önerirsiniz ? Ayrıca galaxy w ile galaxy s plus'ın farkı ne ? galaxy s plusun ekran büyüklüğü tam benlik bir tek eksik olarak kameradaki flash mı var yani ?

tempestshine

tempestshine

Üye
Xperia Neo

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Sebebini söyleseydin kardeşim daha güzel olurdu :d:

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Up up up !
Arkadaşlar lütfen yardım edin şöyle diyeyim Galaxy S - Lg Optimus Black - Neo bunların arasında iyi bir seçim yapmak istiyorum kamera aşırı önemli değil. Browser, oyun kalitesi, ekran kalitesi ve cihaz kalitesi daha önemli. Oyunda galaxy s ekran da galaxy s cihaz da bilmiyorum browserı da bilmiyorum arkadaşlar yardım edin :vur
Galaxy S'e 4.0 gelirse onu almayı düşünüyorum önerir misiniz ?

Türe

Türe

Üye
Kardesim galaxy s i tavsiye edrim gercekten iyi bir cihaz ics almasa da romlarla icsyi aratmayacagina emin olabilirsin :oke:

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Rom işlerinden falan pek anlamam ondan dolayı samsungun kendi verceği güncelleme önceliğimdir ama vermezse tabi mecbur romlara kalcaz o ayrı. Yani 2012'de xperia neo gibi kamerası daha iyi olan hdmi çıkışı olan bir cihaz (ve ics garantilendi sony veriyor.) almak varken galaxy s kafamı karıştırdı donanım olarak galaxy s eski olmasına rağmen xperia neodan daha iyi. Görünüş oalrak ekran olarak da daha iyi hız olarak da ondan dolayı galaxy s kafamı karıştırıyor :S Fotoğraf makinem var hdmi çıkışını kullanmam zaten o yüzden neonun benim için pek bir artısı kalmıyor galaxy s'e ics gelcekse direk onu alcam.

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Kesin bir haber kaynağında yazıyor mu ben bulamadım tam tersi gelmeyeceği hakkında kesin bilgi vardı sonra adımını geri atıp düşünmeye geçtiler diye biliyorum. Peki galaxy s alırsam xperia neoya göre kamera dışında başka bir eksiklik yaşar mıyım ? Browserda sanırım galaxy s daha iyidir flash kabiliyeti konusunda ?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Kesin bir haber kaynağında yazıyor mu ben bulamadım tam tersi gelmeyeceği hakkında kesin bilgi vardı sonra adımını geri atıp düşünmeye geçtiler diye biliyorum. Peki galaxy s alırsam xperia neoya göre kamera dışında başka bir eksiklik yaşar mıyım ? Browserda sanırım galaxy s daha iyidir flash kabiliyeti konusunda ?

yaşamazsın. :)

mertcb

mertcb

Üye
    Konu Sahibi
Tamam saol kardeş. Galaxy s ekranı ve donanımı ile daha iyi geldi bana ve daha şık xperia neoya göre ondan dolayı aklımda galaxy s var :islik Bir tek anlamadığım galaxy s plus - galaxy w ve galaxy s - galaxy sl çiftleri birbirine yakın olup hepsi farklı fiyatlarla ürün olarak satılıyor samsungun bir kurnazlığı gibime geliyor ondan biraz umutsuzum :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt